Results 1 to 8 of 8

Thread: Jucatori tineri

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    5

    Jucatori tineri

    salut sunt nou in joc am lvl 5 si am un meci cu un club lvl 7.cand am vazut echipa lui am vazut ca are 1 jucator de 18 ani care este (world class (54) ...cum pot face jucatori asa tineri buni sau cum cumperi asemenea jucatori??

  2. #2
    Rookie Valentin Oprea's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Bucharest, Romania, Romania
    Posts
    108
    il vezi asa bun pentru ca e cu 2 nivele mai mare decat tine.Scade 2 stele (2 nivele) si aia e valoarea in timp real a jucatorului ca sa zic asa.

  3. #3
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    102
    Pai in primul rand jucatori oponentului cu nivel mai mare iti vor aparea mai buni si cu mai multe stele iar in al doilea rand poti sa ii cumperi de la impresar dar iti trebuie ceva bani si vre-o 50 tokeni

  4. #4
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    păi iei de pe lista de transferuri.. dinăștia de 18 ani.. dar îi faci tu world class

  5. #5
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    102
    Bai prietene nu cred ca poti tu sa iti faci un jucator word class intr-un sezon ))

  6. #6
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    cu tokeni îl faci, dar cine a zis de un sezon? dacă stai 2,3 sezoane în aceeași ligă îl faci și fără tokeni

  7. #7
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    102
    Cu tokeni???? valabil sa il cumperi direct cu valoarea de word class si cu cat urci in nivel ca si manager cu atat urca valoarea unui jucator pentru word class de exemplu pentru word class unui jucator ii trebuie 60 pentru nivel 4 ca manager iar o data ce ai urcat la nivel 5 si valoarea jucatorului de word class ii mai mare

  8. #8
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    268
    Eu cand semnez cu juniorii...ii vind direct...n-are rost sa te complici...gasesti la transferuri multi jucatori tineri si promitatori