Page 17 of 23 FirstFirst ... 71516171819 ... LastLast
Results 161 to 170 of 226
Like Tree9Likes

Thread: Sezonul 61 - Sunteţi gata?

  1. #161
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    Quote Originally Posted by Bogdan Astefanei View Post
    Deja esti campion ) Felicitari
    Mersi frumos! Bafta multa tuturor romanilor!

  2. #162
    Banned
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    www.sultanpapaganlari.com
    Posts
    387

  3. #163
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    Asta nici macar nu-i roman si posteaza cot la cot cu noi pe forumul romanesc.
    Ce strada cauti prietene?

  4. #164
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    vorbește și româna...
    e și normal să ai 136-0 la ce echipă ai.. toată de 9 stele

  5. #165
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Quote Originally Posted by A R R O W View Post
    vorbește și româna...
    e și normal să ai 136-0 la ce echipă ai.. toată de 9 stele
    Nici nu am observat ca are 136-0 ... wow ...


    Victorie extrem de importanta azi in campionat dar si foarte greu obtinuta , mi sa accidentat un MC inca din minutu 2 si a trebuit sa folosesc o formatie destul de ciudata , am ratat la greu , debea i-am dat un gol in minutu 22 din lovitura libera , minutu 65 alt accidentat , un atacant de data asta si problema a fost ca nu mai aveam o schimbare buna pentru el si am fost egalat la 7 minute dupa schimbare , am schimbat iar repede jucatoru , am trecut pe atac puternic si in minutu 80 am reusit sa trec din nou in avantaj ....
    Echipa mea ii mai buna ca a lui si chiar daca ii pe locu 2 ar fi trebuit sa castig lejer ... am dat si prima maxima pentru victorie
    Tot pe locu 3 raman la un punct de locu 2 care l-am batut acum si la 2 de locu 1 , locu 1 mai are un meci greu si locu 2 mai are 2 plus meciu direct dintre ei , sper la cateva egaluri si intre timp eu trebuie sa castig cu echipe de pe la mijlocu clasamentului

    O sa mai am un meci greu asemanator cu asta de azi , peste 4 zile cu locu 4 , voi da si acolo prima maxima

  6. #166
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    Quote Originally Posted by Bogdan Astefanei View Post
    Victorie extrem de importanta azi in campionat dar si foarte greu obtinuta , mi sa accidentat un MC inca din minutu 2 si a trebuit sa folosesc o formatie destul de ciudata , am ratat la greu , debea i-am dat un gol in minutu 22 din lovitura libera , minutu 65 alt accidentat , un atacant de data asta si problema a fost ca nu mai aveam o schimbare buna pentru el si am fost egalat la 7 minute dupa schimbare , am schimbat iar repede jucatoru , am trecut pe atac puternic si in minutu 80 am reusit sa trec din nou in avantaj ....
    Echipa mea ii mai buna ca a lui si chiar daca ii pe locu 2 ar fi trebuit sa castig lejer ... am dat si prima maxima pentru victorie
    Tot pe locu 3 raman la un punct de locu 2 care l-am batut acum si la 2 de locu 1 , locu 1 mai are un meci greu si locu 2 mai are 2 plus meciu direct dintre ei , sper la cateva egaluri si intre timp eu trebuie sa castig cu echipe de pe la mijlocu clasamentului

    O sa mai am un meci greu asemanator cu asta de azi , peste 4 zile cu locu 4 , voi da si acolo prima maxima
    2 jucatori accidentati intr-un singur meci, urat. Am patit si eu asa ceva de cateva ori.
    In legatura cu locul 1 in clasament il poti ocupa cu putin noroc. Bafta multa!

  7. #167
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    268
    Joaca turcul nu gluma )

  8. #168
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    Quote Originally Posted by Cristi Huzum View Post
    Joaca turcul nu gluma )
    Le da rahat jucatorilor si joaca bine.

  9. #169
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Quote Originally Posted by Ștefan Tomescu View Post
    2 jucatori accidentati intr-un singur meci, urat. Am patit si eu asa ceva de cateva ori.
    In legatura cu locul 1 in clasament il poti ocupa cu putin noroc. Bafta multa!
    Daca 2 accidentati intr-un meci ti se pare mult ce zici de asta , poza e de anu trecut , am folosit-o la un concurs



    Stiu ca as putea sa trec pe locu 1 cu putin noroc dar sezonu asta se pare ca norocu nu a vrut sa tina cu mine ...

  10. #170
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    268
    E aiurea sa ti se intample asa ceva...

Page 17 of 23 FirstFirst ... 71516171819 ... LastLast