Page 15 of 23 FirstFirst ... 51314151617 ... LastLast
Results 141 to 150 of 226
Like Tree9Likes

Thread: Sezonul 61 - Sunteţi gata?

  1. #141
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Locu 1 a luat bataie dar si eu la fel ... 2-0 de la eghipa de pe 6 si sunt la 4 puncte de noul loc 1 cu care am meci maine ... daca pierd si maine pierd si locu 3 ... ii cel mai nasol campionat pe care l-am avut ... cand adversarii sunt invinsi si am ocazia sa urc iau si eu bataie ...
    Nu mai sper nimic de la sezonu asta doar sa ramas in primi 3 ...

    Uitati ce am vazut in campionatu unui adversar din CL =)))



    11 din 14 au noua emblema data gratuit
    Last edited by Bogdan Astefanei; 01-04-2015 at 09:47 AM.

  2. #142
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    Quote Originally Posted by Bogdan Astefanei View Post
    Uitati ce am vazut in campionatu unui adversar din CL =)))

    11 din 14 au noua emblema data gratuit
    Urat! In cazul asta nu mai are niciun farmec emblema primita de la Mourinho.
    Bogdan Astefanei likes this.

  3. #143
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    Meci greu, chiar foarte greu pentru echipa mea in semifinalele Champions League.

    Sezonul 61 - Sunteţi gata?-semifinala-cl.jpg

  4. #144
    Rookie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    140
    Quote Originally Posted by Ștefan Tomescu View Post
    Urat! In cazul asta nu mai are niciun farmec emblema primita de la Mourinho.
    am pus si eu emblema lui Mourinho un meci . . am facut egal acasa cu o echipa din mijlocul clasamentului si apoi am scoso ..mi e mi a purtat ghinion

  5. #145
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    3-0 penultima clasată, rămânem pe 2

  6. #146
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Quote Originally Posted by Ștefan Tomescu View Post
    Urat! In cazul asta nu mai are niciun farmec emblema primita de la Mourinho.
    Are vre-o legatura jocu asta cu Mourinho sau se foloseste imaginea lui doar pentru ca ii unu dinte cei mai buni antrenori ???
    Eu l-am scos din lista aia de la topeleven , am vrut sa vad daca reapare automat cand ii dau refresh da nu a mai aparut

  7. #147
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    Quote Originally Posted by Dorin Ddorin View Post
    am pus si eu emblema lui Mourinho un meci . . am facut egal acasa cu o echipa din mijlocul clasamentului si apoi am scoso ..mi e mi a purtat ghinion
    Eu nici nu am dat click pe emblema, deci, nu o am in depozit. Consider ca nu-i nicio pierdere pentru mine. Lasa sa fie altii bucurosi si toti sa aiba aceeasi emblema. Ei se lauda cu emblema, noi sper sa ne laudam cu rezultatele noastre.

  8. #148
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    Quote Originally Posted by Bogdan Astefanei View Post
    Are vre-o legatura jocu asta cu Mourinho sau se foloseste imaginea lui doar pentru ca ii unu dinte cei mai buni antrenori ???
    Eu l-am scos din lista aia de la topeleven , am vrut sa vad daca reapare automat cand ii dau refresh da nu a mai aparut
    Cred ca ii foloseste imaginea si nimic mai mult. Ne poate raspunde cineva care stie mai bine.

  9. #149
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Bogdan Astefanei View Post
    Locu 1 a luat bataie dar si eu la fel ... 2-0 de la eghipa de pe 6 si sunt la 4 puncte de noul loc 1 cu care am meci maine ... daca pierd si maine pierd si locu 3 ... ii cel mai nasol campionat pe care l-am avut ... cand adversarii sunt invinsi si am ocazia sa urc iau si eu bataie ...
    Nu mai sper nimic de la sezonu asta doar sa ramas in primi 3 ...

    Uitati ce am vazut in campionatu unui adversar din CL =)))



    11 din 14 au noua emblema data gratuit
    Mda =)) toata lumea are acum emblema premium
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  10. #150
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    In urma meciului de asta' seara am reusit sa ma distantez la 16 puncte de locul 2 si sa acumulez un golaveraj de +79 goluri.

    Sezonul 61 - Sunteţi gata?-7-0.jpg

    Iar in topul marcatorilor am reusit sa domin din nou pentru moment.

    Sezonul 61 - Sunteţi gata?-top-marcatori.jpg

Page 15 of 23 FirstFirst ... 51314151617 ... LastLast