Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16
Like Tree1Likes

Thread: nu mai inteleg jocul asta

  1. #11
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by zeus View Post
    Salut , problema mea este urmatoarea : am cea mai buna echipa din campionat nivel 11 ( 72 stele) si sunt pe locul 11 ! Cum dreaq calculeaza jocul asta toti parametrii astia ca eu nu inteleg. Pana la campionatul asta am jucat super ok am avut numai echipe bune, nu imi amintesc sa fii terminat vreun campionat sub locul 3. In campionatul asta imi vine sa sparg telefonul ....motive ? urmatoarele :
    1 joc top eleven zilnic
    2 urmaresc meciurile pt posesie si toate cele
    3 vand si cumpar jucatori
    4 am construit tot ce trebuia
    5 culmea am cea mai buna echipa 72 stele si sunt pe 11
    6 culmea cea mai buna echipa de pe primul loc are 66 stele !
    7 tocmai ce m-a batut echipa de pe ultimul loc cu 4-3 si ala nu era nici macar in joc....ma lasa nervii
    Niste pareri va rog....
    Depinde de multe chestii...Sunt o gramada de manageri care se vaita de TROLLURI...

  2. #12
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    268
    Conteaza sa ai modificarile facute la sfaturi antrenor

  3. #13
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    38
    Asa e si in realitate echipe foarte bune iau bataie de la echipe mult mai slabe' oricum sezonul e trecut incearca sa mai schimbi tactica vezi ce se intampla!

  4. #14
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    Quote Originally Posted by gabriel.comanici.7 View Post
    Asa e si in realitate echipe foarte bune iau bataie de la echipe mult mai slabe' oricum sezonul e trecut incearca sa mai schimbi tactica vezi ce se intampla!
    Asa e si in realitate. Adica se mai intampla sa piarda echipele tari in fata echipelor slabe, dar este vorba de cateva meciuri.
    Pe cand la zeus este cu totul altfel, el pierde meci dupa meci. Nu stiu din ce cauza, dar este gresit ceva, undeva.

  5. #15
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    268
    Trebuie sa existe un amanunt....ori tactica e de vina...ori nu au moral...incearca sa nu schimbi tactica de la meci la meci..

  6. #16
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    4
    nu stiu ce amanunt....tactica nu o schimb des...la moral ii tin peste 80...nu intru in joc fara sa am cel putin 80 la fizic...asta e nu am prins nici locul 7 ...am retrogradat...acum in asta nou sunt locul 2 cu echipa de 74,2 stele...aproape toti au 75 sa vad ce pot face...

Page 2 of 2 FirstFirst 12