Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 21

Thread: Ma ajuta cineva va rog cu un raspuns macar.......

  1. #11
    Newbie
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    9
    "Joc acest joc mai mult de plicitseala recunosc nu stiu reguli nu cunost prea multe despre fotbal dar acest joc este cumva placut .... totusi eu nu inteleg unele aspecte printre care cum se calculeaza cine castiga meciul...."

    nenea e vb de cele 2 meciuri nu de echipa mea......

    si ca sa raspund la intrebarea plublicului am bagat bani in stadion nu echipa..... + tonkeni ce primesc free nu bag bani in joc.....

  2. #12
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    14
    Quote Originally Posted by Bogdan Astefanei View Post
    Poate nu ai jucatorii pe pozitiile lor , daca iti arata un triunghi mic cu un semn a exclamarii inseamna ca nu-i lus pe pozitia lui , vad ca jucatorii au note cam nasoale ...
    Ai primit contu de la cineva sau ai ajuns tu la lvl 14 ?
    Fii atent ca echipa cu care a jucat in tur e in proportie de 90% aceeasi... Oricum interesant ce s-a intamplat in tur cu echipa aranjata ala isi ia omor fara drept de apel iar acum cu ea imprastiata il zapaceste.

  3. #13
    Newbie
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    9
    aici e si mirarea mea... unde pot face un ticket ceva!??

  4. #14
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    38
    Foarte slaba echipa, mai baga transferuri!

  5. #15
    Newbie
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    9

    da ai dreptate de asta in tur bat cu 7 la 0 si retur iau bataie ca nu am echipa .....

    Quote Originally Posted by gabriel.comanici.7 View Post
    Foarte slaba echipa, mai baga transferuri!
    da ai dreptate de asta in tur bat cu 7 la 0 si retur iau bataie ca nu am echipa .....

  6. #16
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    268
    Ai schimbat ceva la tactica?

  7. #17
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    Quote Originally Posted by Gabriel Apetracheoae View Post
    Joc acest joc mai mult de plicitseala recunosc nu stiu reguli nu cunost prea multe despre fotbal dar acest joc este cumva placut .... totusi eu nu inteleg unele aspecte printre care cum se calculeaza cine castiga meciul....
    cel care a fost online a pierdut meciul
    Gabriel, eu stiu un lucru: cand joc ceva din plictiseala, nu ma intereseaza si, deci, nu pun intrebari ca "de ce" si ca "de unde?"... Hotaraste-te, ori te pasioneaza jocul si vrei sa afli cat mai multe despre el, ori te plictiseste si nu mai joci. Si daca nu cunosti regulile, ce te face sa crezi ca noi le cunoastem pe toate? Pentru ca mi se pare ca tu ne iei in ras cand noi incercam de fapt sa gasim o solutie problemei tale.
    Si apropo, nu-i obligatoriu ca cel care-i online in timpul meciului sa castige cele 3 puncte dupa fluierul de final al arbitrului.

    p.s Am intrat pe Top Eleven, apoi pe Ajutor si am gasit raspunsuri la intrebari frecvente. Poate te ajuta la ceva. Poftim!

    Q: My team is better, but I was defeated. How is it possible!?
    A: Top Eleven is not just a simple comparison of star and many factors can make an influence. In real football unexpected defeats happen, and we are trying to put all real football emotions in our game in order to get close to it as possible. The bitterness of undeserved defeat and joy of the unexpected win are the part of the game.
    Last edited by Ștefan Tomescu; 01-06-2015 at 09:46 PM.

  8. #18
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Salut si multumim ca ne-ai contactat.

    Sunt multi factori care influenteaza un rezulat, conditie, moral, calitate, etc. Poti pierde un meci chiar si din cauza unui jucator cu moral sau conditie slaba.
    Din cele doua poze e cam greu sa-mi dau seama care ar fi problema, poate mai multe poze cu posesia, formatia, etc.

    Daca doresti un raspuns de la o persoana din staff-ul tehnic, poti face un ticket la support@NORDEUS.eu, chiar si in limba romana.


    PS: Baieti, nu exista un ROBOT, nu stiu de unde veniti cu idea asta, nu exista roboti care controleaza jocul, este un script, un cod dar nu un robot.

    Cat despre echipa, e ok daca nu joci foarte mult dar ce-i drept, diferentele de scor sunt cam scandaloase
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  9. #19
    Newbie
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    9
    recunosc nu am intrat la "FAQ" si am zis ca poate aici gasesc pe cineva care a patit ceva de genu si stie despre ce e vb..
    multumesc celor care au reusit sa ma lamureasca si care au avut timp si pentru mine....

    cat despre luatul in ras nu e vb de asa ceva.... mai mult cred ca eu am fost luat in ras cand am intrebat daca stie cineva de ce se poate intampla asa ceva si toti au zis ca am echipa slaba....

  10. #20
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    268
    Nu cred ca a zis-o nimeni in scopuri rele...

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast