Results 1 to 9 of 9

Thread: 2 intrebari

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    11

    2 intrebari

    Salut,
    sunt jucator de nivel 9 si am 2 intrebari la care tare sunt curios daca cineva poate sa raspunda la ele, eu personal nu am gasit raspunsul:
    1) cum este posibil ca un jucator care termina campionatul pe locul 8 sa promoveze in liga superioara? Am un prieten cu care tot cad in aceeasi grupa si care la nivelul 8 a terminat pe locul 8. Bineinteles ca m-am trezit cu el si la nivelul 9.
    2) am un alt prieten de lvl 8, care are 2 jucatori de calitate 79, toti ceilalti sunt cuprinsi intre 60 si 65. Nivelul maxim pe care poti sa-l licitezi / cumperi este 58 la lvl 8. Ca sa iei jucator de calitate 58 si sa-l cresti la nivel 79 iti cam trebuie ceva tokeni, nu? Personal nu cred ca e vora de asta. Si atunci?

  2. #2
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    268
    Se poate sa il fi cumparat de la impresar
    Si nush cum...nu cred ca poti promova de pe locul opt...adica sigur nu...sigur ai vazut bne?

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    11
    Pai nici eu nu am crezut pana sa vad cu ochii mei, stiu absolut sigur, chiar ma bucurasem ca scapasem de el, am fost in aceeasi grupa vreo 4 ani la rand. Chestia ciudata este ca l-au promovat dar nu i-au dat si suporterii de rigoare si nici banii....


    de la impresar? cum? de valoare cu 20 mai mare? imposibil. Sau se poate? stii ceva ce eu nu stiu?

  4. #4
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    268
    Se poate sa iei de la impresar dar nu cu valoare 20 mai mare....cu 10 maxim...dai 50 de tokeni si banii jos...dar el cred ca si-a bagat antrenor personal

  5. #5
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Quote Originally Posted by Marius Halici View Post
    Salut,
    sunt jucator de nivel 9 si am 2 intrebari la care tare sunt curios daca cineva poate sa raspunda la ele, eu personal nu am gasit raspunsul:
    1) cum este posibil ca un jucator care termina campionatul pe locul 8 sa promoveze in liga superioara? Am un prieten cu care tot cad in aceeasi grupa si care la nivelul 8 a terminat pe locul 8. Bineinteles ca m-am trezit cu el si la nivelul 9.
    2) am un alt prieten de lvl 8, care are 2 jucatori de calitate 79, toti ceilalti sunt cuprinsi intre 60 si 65. Nivelul maxim pe care poti sa-l licitezi / cumperi este 58 la lvl 8. Ca sa iei jucator de calitate 58 si sa-l cresti la nivel 79 iti cam trebuie ceva tokeni, nu? Personal nu cred ca e vora de asta. Si atunci?
    La intrebarea numaru 1 mi se pare o chestie ciudata, avand in vedere ca doar primele 7 promoveaza.
    Uite ce poti face cu antrenament si cu pachete verzi, tin sa mentionez ca l-am cumparat cand aveam 18 ani si calitate 97 fara abilitate speciala.

  6. #6
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Salut, s-au facut ceva modificari la joc si mai nou daca nu sunt suficiente echipe pentru a crea o liga, este posibil sa promoveze si locurile 8,9 si ca sa-ti raspund la a doua intrebare, nu-i nimic suspect, sunt mii de jucatori care au echipe de genul, cel mai probabil i-a crescut sau i-a cumparat de la impresar. In functie de campionatul in care joci, este posibil sa cumperi si jucatori de 7 stele de la impresar.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  7. #7
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Quote Originally Posted by Zaharia Cristian View Post
    La intrebarea numaru 1 mi se pare o chestie ciudata, avand in vedere ca doar primele 7 promoveaza.
    Uite ce poti face cu antrenament si cu pachete verzi, tin sa mentionez ca l-am cumparat cand aveam 18 ani si calitate 97 fara abilitate speciala.
    Ai dezvoltat foarte frumos jucatorul probabil ti-au trebuit aproximativ 150 - 170 puncte de abilitate ca sa il faci asa , sa dezvoltat repede dar cate pachete verzi ai bagat in el aproximativ

    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Salut, s-au facut ceva modificari la joc si mai nou daca nu sunt suficiente echipe pentru a crea o liga, este posibil sa promoveze si locurile 8,9 si ca sa-ti raspund la a doua intrebare, nu-i nimic suspect, sunt mii de jucatori care au echipe de genul, cel mai probabil i-a crescut sau i-a cumparat de la impresar. In functie de campionatul in care joci, este posibil sa cumperi si jucatori de 7 stele de la impresar.
    Interesant , in felu asta cred ca se evita problema cu adversarii de lvl mai mare in acelasi campionat , oare daca promovezi de pe locu 8 sau 9 la trofee iti arata locu 8 sau 9 sau nu arata nimic dar promovezi
    Interesanta si partea cu jucatorii de 7 stele de la impresar tot 50 T costa sau te referi la jucatorii carora le mai trebuie 2-3 puncte pentru a saptea stea

  8. #8
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    268
    La mne la impresar nu gasesc jucatori decat cu 6 stele mai un punct sa se faca recunoscut

  9. #9
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Am bagat undeva pe la 60-70 de pachete verzi.