Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 26 of 26
Like Tree15Likes

Thread: Concurs --- Nr. 1 --- S2

  1. #21
    Rookie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    83
    Quote Originally Posted by Bogdan Astefanei View Post
    Castigator este Human

    Astept adresa ta de Facebook

    Salut,ti-am trimis mesaj cu adresa,mersi

  2. #22
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    268
    Cum o castigat HUMAN asta ma??In primul rand o postat de mai multe ori mai multe variante....iar in al doilea rand nu o postat el primul scorul asta....macar daca organizezi concursuri organizeaza-le cu cap....

  3. #23
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Quote Originally Posted by Cristi Huzum View Post
    Cum o castigat HUMAN asta ma??In primul rand o postat de mai multe ori mai multe variante....iar in al doilea rand nu o postat el primul scorul asta....macar daca organizezi concursuri organizeaza-le cu cap....
    Daca citesti cu atentie tot ce sa postat o sa vezi de ce a castigat el , la inceput a fost alta imagine si intre timp am schimbat-o , scorurile de 2-1 care sa mai postat au fost la prima imagine si au fost gresite oricum , nu am mai luat in considerare postarile pentru acea imagine , cred ca de asta zici tu ca a postat de mai multe ori , el a mai postat odata un scor de 1-2 care l-a gresit din neatentie , acum nu puteam sa fiu chiar asa rau si sa nu il las sa isi corecteze greseala ... daca mai ai nevoie de explicatii spune-mi ca nu-i nici o problema

    Ti-am trimis premiul , te rog sa confirmi
    Va multumesc tuturor pentru participare

  4. #24
    Rookie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    83
    Quote Originally Posted by Bogdan Astefanei View Post
    Castigator este Human

    Astept adresa ta de Facebook

    Mersi ,am primit premiul
    Concurs --- Nr. 1 --- S2-12345.jpgConcurs --- Nr. 1 --- S2-00998999.jpg
    Bogdan Astefanei likes this.

  5. #25
    Rookie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    83
    Quote Originally Posted by Cristi Huzum View Post
    Cum o castigat HUMAN asta ma??In primul rand o postat de mai multe ori mai multe variante....iar in al doilea rand nu o postat el primul scorul asta....macar daca organizezi concursuri organizeaza-le cu cap....
    Prima data a fost o alta imagine in care nu sa raspuns corect,neatentia mea a fost ca nu m-am uitat la imaginea pe care a schimbat-o,am zis scorul 1-2,scor care nu avea cum sa iese apoi m-am corectat

  6. #26
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    268
    E ok..nu mi-am dat seama ca a schimbat imaginea

Page 3 of 3 FirstFirst 123