Location
    Iasi
    Posts
    706
    Infrangere in UCL cu scorul de 3-0 ! Nu am urmarit meciul si am avut si un accidentat ! Se pare ca ne oprim in semifinale

536
    1-1 in deplasare la locul 4 si eu raman pe 6. Urmeaza mai tarziu meciul in LC cu un adversar super puternic.

706
    In campionat am meci cu liderul,cu lotul de la impresar Prevad inca o infrangere )

7. #347
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Am fost invins 2-1 in Champions League , a fost un meci echilibrat dar meritam ceva mai mult , posesia a fost egala dar am avut ocazii mai clare ca el ... am ratat de 2 ori singur cu portaru , am avut 4 suturi pe poarta mai mult ca el si el a avut 2 parade mai mult ca mine.
    Inca ramane speranta in meciu de acasa chiar daca in meciurile de acasa am observat ca am rezultate mai slabe decat meciurile din deplasare.

In campionat am cu locu 7 si teoretic ar trebui sa castig , acum sa vedem ce va fi

706
    Victorie incredibila in campionat cu liderul 2-0 la el acasa !

88
    Meh. Doua infrangeri din doua. 2-3 acasa cu locul 5 si 2-4 tot acasa in Champions League. Pa-pa CL si-s aproape sa pierd si locul 1. Great!
    A R R O W likes this.
    If you don't stand for something, you'll fall for everything.

10. #350
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Victorie chinuita in campionat 2-1 , a inscris inca din minutu 1' si credeam ca va fi usor , debea in minutu 88' am reusit sa dau golu victoriei si am fost salvat de portar de 8 ori , important ii ca am castigat
    Locurile 2 si 3 au avut meci direct si au remizat 1-1 , locu 4 a fost invins si " daca " castig maine cu ultimu loc deja sunt campion