Page 38 of 42 FirstFirst ... 283637383940 ... LastLast
Results 371 to 380 of 418
Like Tree407Likes

Thread: Sezonul 62 - Sunteţi gata?

  1. #371
    Newbie
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    3
    am o intrebare .. am jucat top eleven pe telefon .. fara fcebook. acum am vandut telefonul .. cum pot recupera contul.. plz
    Florin Pop likes this.

  2. #372
    Apprentice Florin Pop's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Szatmár, Satu Mare, Romania, Romania
    Posts
    160
    nu poti juca top eleven fara facebook .
    daca iti sti e-mail.ul ( sau nr de telefon ) si parola de la facebook , poti sa intri pe facebook de pe alt telefon ( sau pe PC ) si te conectezi iar pe top eleven dupa ce esti logat pe facebook

  3. #373
    Newbie
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    3
    cand am intrat m.a intrebat daca vreau sa ma conectez cu facebook .. si am dat pe nu acum .. si mia dat un cont de la 0 .. si daca dau logheaza cu fb imi intra normal pe contu de fb .

  4. #374
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    infrangere 0-2 la lider, raman pe 6

  5. #375
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Am fost eliminat din CL dupa ce am fost invins cu 3-1 acasa , 5-2 la general ... se cunoaste diferenta jucatorilor de la impresar
    Ii a 5 - a oara cand termin pe 3 in CL

  6. #376
    Rookie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    103
    După un 2-0 acasă si un 1-1 in deplasare mi-am rezervat un loc in finala UCL. Si am picat cu cel care a fost pe locul doi in grupa cu mine. Insa el a mai îmbunătățire echipa.fiind mai bun in aceste momente decat mine. Oricum aștept meciul. Mingea e rotunda si orice sa poate întâmpla.

  7. #377
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    2-2 cu locul 4 în campionat, adio titlu
    încă avem 6 puncte avans față de locul 3

  8. #378
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by Adrian Sanduleasa View Post
    am o intrebare .. am jucat top eleven pe telefon .. fara fcebook. acum am vandut telefonul .. cum pot recupera contul.. plz
    Il poti recupera doar daca ai cont google pentru magazin play ! In primul rand trebuie sa ai activata optiunea de backup a datelor din aplicatii si de salvare a datelor! Asa ca daca te loghezi de pe alt telefonin magazin play cu contul de google si iti reinstalezi aplicatia de top eleven,iti vei primi aplicatia cu toate datele din contul de google ,adica iti vei primi echipa pe care o ai pe acea aplicatie

  9. #379
    Rookie
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Galati
    Posts
    80
    0-0 cu locul 7. Meci slab

  10. #380
    Newbie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    5
    1-1 cu locu 8,acum nu ma pot apropia de locul 1(eu fiind pe 2)Sper ca sezonul viitor echipa sa isi faca treaba pentru ca nu mai fac niciun transfer

Page 38 of 42 FirstFirst ... 283637383940 ... LastLast