Results 1 to 8 of 8
Like Tree2Likes
  • 1 Post By Florin Ursu
  • 1 Post By snakkke

Thread: Anulare licitatie!!

  1. #1
    Newbie DANYKO's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    22

    Anulare licitatie!!

    Hei, salut. Cine ma poate ajuta sa anulez o licitatie. Am dat din greseala pe un om pe care nu vreau sa-l vand.

    E destul de urgent! MS

  2. #2
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    268
    Nu poti sa anulezi licitatia...

  3. #3
    Newbie DANYKO's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    22
    Quote Originally Posted by Cristi Huzum View Post
    Nu poti sa anulezi licitatia...
    Iaca ca nu mi se pare normal . Una neagra pentru Nordeus.

  4. #4
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Si mie mi sa intamplat ceva asemanator odata , am dat din greseala oferta la unu de la negocieri , de obicei cand fac oferte la negocieri nu mi se accepta , ala mia acceptat in cateva ore ...

  5. #5
    Moderator ModeratorRomania's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    496
    Eu as spune o bila neagra pentru neatentia ta, odata ce ai scos un obiect la licitatie nu-l mai poti retrage, cam asta-i sistemul corect.



    Learn how to play with us on www.topeleven.info and find out the best informations

  6. #6
    Rookie Florin Ursu's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    53
    Mie ce imi pare o mare prostie din partea celor de la Nordeus:
    Vreau sa cumpar un jucator la "Negocieri". Am oferit 13 tokeni din care 5 tokeni intra in contul celui care vinde, restul in contul jocului + suma aferenta. Cel ce vinde are timp 24 de ore sa-ti raspunda. Dupa 1 ora acesta mi-a cerut pe jucarul pe care eu l-am ofertat inca 20 de tokeni in plus. Ei, aici nu mai este in regula.
    Jocul trebuia sa-mi ofere posibilitatea sa anulez oferta catre acest jucator imediat, nu sa astept pana la scurgerea celor 24 de ore. Eu nu mai am destui tokeni sa-i ofer vanzatorului, si poate ma orientez catre alt jucator, sau am gasit altceva....ce fac ? stau cu tokenii blocati ?
    Asta e prostia. Aici e un minus destul de mare. Nu am bani sau tokenii pe care vanzatorul mi-i cere ca suprapret, sa-mi ofere posibilitatea sa anulez imediat cererea de cumparare.
    Last edited by Florin Ursu; 08-04-2015 at 02:29 PM.
    snakkke likes this.
    "Talent wins games , but teamwork and intelligence wins championships "

  7. #7
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    @ Florin Ursu - foarte bine punctat, ar trebui introdusa optiunea de anulare a ofertei.
    Florin Ursu likes this.

  8. #8
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Florin Ursu View Post
    Mie ce imi pare o mare prostie din partea celor de la Nordeus:
    Vreau sa cumpar un jucator la "Negocieri". Am oferit 13 tokeni din care 5 tokeni intra in contul celui care vinde, restul in contul jocului + suma aferenta. Cel ce vinde are timp 24 de ore sa-ti raspunda. Dupa 1 ora acesta mi-a cerut pe jucarul pe care eu l-am ofertat inca 20 de tokeni in plus. Ei, aici nu mai este in regula.
    Jocul trebuia sa-mi ofere posibilitatea sa anulez oferta catre acest jucator imediat, nu sa astept pana la scurgerea celor 24 de ore. Eu nu mai am destui tokeni sa-i ofer vanzatorului, si poate ma orientez catre alt jucator, sau am gasit altceva....ce fac ? stau cu tokenii blocati ?
    Asta e prostia. Aici e un minus destul de mare. Nu am bani sau tokenii pe care vanzatorul mi-i cere ca suprapret, sa-mi ofere posibilitatea sa anulez imediat cererea de cumparare.
    Aici ai dreptate, o sa le propun acest lucru.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook