Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18

Thread: Problema Negocieri

  1. #11
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Sa speram ca asa va fi,acum am sa vad maine asta !

  2. #12
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    268
    Cel mai probabil nu ii vei mai primi inapoi...desi e nedrept....dar oricum ciudata situatia

  3. #13
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Am dat un mesaj la Nordeus,poate stiu ei ceva !

  4. #14
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    14
    Cel mai probabil acei jucatori au crescut de la 5* la 6* si normal ar fi sa nu-i mai vezi, toti jucatorii care-i gasesti la negocieri sunt aproape de a 6-a stea cel putin stiu ca le lipseste 1 punct de abilitate pentru a creste. Probabil dupa ce trec cele 24 ore vei primi tokenurile inapoi.

  5. #15
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by Adrian85 View Post
    Cel mai probabil acei jucatori au crescut de la 5* la 6* si normal ar fi sa nu-i mai vezi, toti jucatorii care-i gasesti la negocieri sunt aproape de a 6-a stea cel putin stiu ca le lipseste 1 punct de abilitate pentru a creste. Probabil dupa ce trec cele 24 ore vei primi tokenurile inapoi.
    La asta ma gandeam si eu,acum am sa vad maine,dar din cate stiu nu poti atribui SP cand un jucator are primita o oferta !

  6. #16
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Dupa cum ma-m asteptat,tokenii mi-au fost retrimisi,ofertele nu au fost acceptate !
    Deci totul este ok !

  7. #17
    Rookie
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    98
    Quote Originally Posted by Stratila Alexandru View Post
    Dupa cum ma-m asteptat,tokenii mi-au fost retrimisi,ofertele nu au fost acceptate !
    Deci totul este ok !
    se poate ca altul sa fi licitat mai mult ca tine si sa fi acceptat proprietarul oferta respectiva, astfel au disparut de pe piata de transfer, inclusiv din oferta ta.

  8. #18
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by Dumitrescu Dan-George View Post
    se poate ca altul sa fi licitat mai mult ca tine si sa fi acceptat proprietarul oferta respectiva, astfel au disparut de pe piata de transfer, inclusiv din oferta ta.
    Cam asa a fost,deoarece dupa am vazut jucatorul la o alta echipa si era deja de 6 stele Pacat ca nu la-m luat,era un jucator chiar bun !

Page 2 of 2 FirstFirst 12