Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    1-0 în CL, chiar dacă scorul nu o arată am dominat total meciul , și suntem deja calificați mai departe

782
    Victorie destul de greu obtinuta in CL , doar 0-1 chiar daca am jucat 35' minute cu un om in plus
    Cine stie pe ce loc trebuie sa ma clasific ca sa nu cad pe aceeasi parte cu lideru grupei E , eu sunt in grupa G , nu de alta da tot ala ma eliminat si sezonu trecut in semi-finala si a si castigat trofeul , probabil tot el va castiga si sezonu asta.

12,976
    Oribil, dupa ce am condus cu 2-0 in primele 10 minute am terminat 2-2 la ultima faza a meciului, doar 8 puncte din 15!
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

7. #87
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Joc bun facut de echipa azi in Cupa dar am avut un ghinion urias , am dominat tot meciu am avut 2-0 am ratat din toate pozitiile si el are 2 faze si da 2 goluri ...
    Sper sa am mai mult noroc in campionat unde voi juca cu un adversar mult mai bun ca mine.

8. #88
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    2-3 acasa dupa ce am condus jocul si scorul 1-0 si 2-1, am pierdut pe final dintr-un penalti si o lovitura libera. Mare noroc au jucatorii ca nu pot primi amenzi ...oricum ii asteapta vremuri grele daca nu trec mai departe in cupa si meciul nu e deloc usor..