Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
Like Tree1Likes

Thread: eficienta in meciuri

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    7

    eficienta in meciuri

    nu inteleg de ce cand joc un meci si am posesie mai buna si echipa mai buna si moral ridicat iau bataie datorita eficientii echipei..ce trebuie sa fac sami cresc eficienta la echipa in meciuri

  2. #2
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Depinde foarte mult si de notele jucatorilor , daca notele sunt de la 7 in sus ii bine daca is de la 6 in jos ...

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    7
    sa inteleg ca eficienta depinde de note? atunci daca am moral ridicat ar trebuii sa fie si notele ridicate.asa ar fii logic

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    2
    Nu neaparat


    Sent from my iPad using Tapatalk

  5. #5
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Lukas Andreas View Post
    sa inteleg ca eficienta depinde de note? atunci daca am moral ridicat ar trebuii sa fie si notele ridicate.asa ar fii logic
    Logic da, practic BA, prea multe lucruri ascunse care nu-s prezentate si asa zisul factor de risc despre care nimeni nu stie ce este.

    Eu am 8 puncte din 15 posibile.

    5/5 meciuri am avut mai multe suturi pe poarta
    5/5 meciuri am avut calitatea echipei mai buna
    5/5 meciuri am avut moral 100% superb
    5/5 meciuri am avut conditie 100%
    5/5 meciuri am fost online

    ...şi cu toate astea doar 2 meciuri castigate, 2 egaluri si o infrangere.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    7
    chiar nu mai inteleg nimik.in meciu de azi am posesie 63 % si iau bataie de la o echipa din aceeasi liga cu mine dar mult sub nivelu echipei mele.iar si iar eficienta 0 si el cu jucatori de 3 sau 4 stele si posesie de 30 si ceva la suta ma bate de mi suna apa in urechi.deci ce e de facut?

  7. #7
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Lukas Andreas View Post
    chiar nu mai inteleg nimik.in meciu de azi am posesie 63 % si iau bataie de la o echipa din aceeasi liga cu mine dar mult sub nivelu echipei mele.iar si iar eficienta 0 si el cu jucatori de 3 sau 4 stele si posesie de 30 si ceva la suta ma bate de mi suna apa in urechi.deci ce e de facut?
    Ce e de facut? Cauta jucatorii cu note mici si schimba-i cu alti jucatori.
    ModeratorRomania likes this.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    7
    e singura solutie?fiecare jucator oscileaza la note insa e f ciudat sa se intample asa ceva

  9. #9
    Moderator ModeratorRomania's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    496
    Quote Originally Posted by Lukas Andreas View Post
    e singura solutie?fiecare jucator oscileaza la note insa e f ciudat sa se intample asa ceva
    Cam aia e solutia sau sa astepti pana-si revin...



    Learn how to play with us on www.topeleven.info and find out the best informations

  10. #10
    Newbie
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    7
    inca o intrebare.de ce atunci cand iti pui jucatorii sa faca antrenamente nu mai evolueaza la aptitudini?In ultimul timp cand ii antrenez la aptitudini arata 0,dar mere.Cresc la aptitudini doar daca joaca meciuri

Page 1 of 2 12 LastLast