Page 10 of 22 FirstFirst ... 8910111220 ... LastLast
Results 91 to 100 of 216
Like Tree274Likes

Thread: Sezonul 64 - Sunteti gata?

  1. #91
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    In campionat sunt lider dupa 10 etape cu 3 puncte avans fata de locul 2. In cupa am invins 3-1 aseara in deplasare si in mod normal nu pot rata calificarea. In LC voi merge mai departe dar cel mai probabil de pe locul 2 si voi avea meci foarte greu in optimi.
    Bogdan Astefanei likes this.

  2. #92
    Apprentice Budau Ciprian's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    277
    Am 20 de meciuri fără înfrângere până acuma ,doar 2 egaluri,în campionat nici o înfrângere

  3. #93
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Ieri am fost iar invins in campionat 0-1 si am facut egal si in cupa 1-1 acasa cu un adversar cu echipa de 4 stele ...
    Azi iar am facut un egal in campionat 3-3 , am avut 0-2 si mia accidentat un jucator dar am uitat sa setez schimbarile si sa schimbat cu un jucator foarte slab sa facut 3-2 si debea am reusit egalarea , as fi castigat daca puteam sa urmaresc meciu ... oricum sezonu asta ii ratat , nu cred ca prind nici locu 3 , locu 1 are 9 puncte peste mine ...
    Victorie in ultimu meci din grupele Champions League 5-0 si ma calific de pe prima pozitie
    Last edited by Bogdan Astefanei; 03-20-2015 at 02:22 PM.
    Budau Ciprian and A R R O W like this.

  4. #94
    Apprentice Budau Ciprian's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    277
    Eu stau bine până acuma în toate 3 competiti.
    Sezonul 64 - Sunteti gata?-untitled.jpg
    Sezonul 64 - Sunteti gata?-untitled1.jpg
    Sezonul 64 - Sunteti gata?-untitled12.jpg

  5. #95
    Apprentice Budau Ciprian's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    277
    Da,prima infrangere din acest sezon de la o echipa slabuta ,a avut 2 cornere 2 goluri.eu 5 livituri libere nici un gol.Cand nu vrea nu vrea ,hotiiiii .
    Sezonul 64 - Sunteti gata?-untitled.jpg
    Sezonul 64 - Sunteti gata?-untitled1.jpg

  6. #96
    Newbie
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    17
    Cum se poate ca in 2 meciuri sa am 4 accidentari. Am ajuns sa bag jucatori pe diferite posturi pe care nu le-as fi jucat. Si totusi in Liga am batut cu 2-0 si in campionat un fericit 1-0.
    Bogdan Astefanei likes this.

  7. #97
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    prima victorie după o lungă secetă în campionat, victorie grea cu 2-1
    mâine meci greu în cupă și în campionat
    Bogdan Astefanei likes this.

  8. #98
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    4-0 si ne-am apropiat la un punct de locul 1, maine meci relativ usor
    Bogdan Astefanei likes this.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  9. #99
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    M-am calificat mai departe in cupa dupa ce am castigat cu 2-4 meciu din deplasare , in runda urmatoare voi intalni un adversar mult mai greu ca asta.
    A R R O W likes this.

  10. #100
    Apprentice Budau Ciprian's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    277
    Da,ce pot zice o prostie de joc cu silmularilor lor si tot,degeaba te zbati sa cumperi jucatori cat mai buni ,ca vine un agarici cu echipa mai mica ca tine si te bate. bat acasa la el cu 1-2 dupa la mine acasa iau bataie cu 1-2 si ma bate la penalty, eu cu echipa de 33.9 si el 28.
    Ce mai poti zice,o prostieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee de jocccccccccccccccccccccccc

Page 10 of 22 FirstFirst ... 8910111220 ... LastLast