Results 1 to 6 of 6

Thread: oferta jucatori

  1. #1
    Rookie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    140

    oferta jucatori

    am o curiozitate .
    la uni prieteni pot face oferta de jucatori la alti nu ! de ce?
    conteza ca este cu 2 nivele peste mine ?

  2. #2
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Nu conteaza neaparat nivelul lor, idea e ca nu poti cumpara jucatori mai slabi de 3 stele sau mai buni de 5 stele iar pe langa asta trebuie sa fiti pe acelasi server pt. a putea folosi sistemul de negocieri.

    BAFTA!
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  3. #3
    Rookie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    103
    Daca cumpăr un jucător de 5 stele de la un prieten care are un nivel peste al meu la mine in echipa va avea 6 stele sau tot 5????

  4. #4
    Rookie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    140
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Nu conteaza neaparat nivelul lor, idea e ca nu poti cumpara jucatori mai slabi de 3 stele sau mai buni de 5 stele iar pe langa asta trebuie sa fiti pe acelasi server pt. a putea folosi sistemul de negocieri.

    BAFTA!
    inteleg acum .. cred ca suntem pe servere diferinte

  5. #5
    Apprentice Mihai93's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    London, United Kingdom
    Posts
    197
    Quote Originally Posted by Dranca Paul Andrei View Post
    Daca cumpăr un jucător de 5 stele de la un prieten care are un nivel peste al meu la mine in echipa va avea 6 stele sau tot 5????
    Daca prietenul tau este cu un nivel peste tine si tu ii vezi jucatorul fiind de 5 stele inseamna ca atat are jucatorul pentru nivelul tau, in schimb la el in echipa are defapt 4 stele! Sper ca te-am lamurit.

  6. #6
    Rookie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    103
    Quote Originally Posted by Mihai93 View Post
    Daca prietenul tau este cu un nivel peste tine si tu ii vezi jucatorul fiind de 5 stele inseamna ca atat are jucatorul pentru nivelul tau, in schimb la el in echipa are defapt 4 stele! Sper ca te-am lamurit.
    Aham am înțeles. Mersi