Results 1 to 6 of 6

Thread: Intrebare

  1. #1
    Newbie Shumyii's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    4

    Intrebare

    Cum fac sa nu li se mai atribuie jucatorilor punctele de abilitate automat?Dupa fiecare meci,toate punctele de abilitate stranse,li se atribuie singure.Joc de pe pc.De ex,am un jucator de 124 calitate si ii mai trebuie un punct sa ajunga la 125 si eu nu vreau asta.Vreau sa ramana la 124 sa il pot vinde in sezonul urmator.Nu am selectat niciodata nimic cu atribuire automata sau chestii de genul.Multumesc.

  2. #2
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Din pacate nu se poate, asa-i facut noul sistem.......
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  3. #3
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Tot ce poti sa faci e sa atribui punctele jucatorilor manual , dai click pe punctu din dreptu jucatorului caruia vrei sa-i atribui punctul si astfel pui punctele cu-i vrei tu si unde vrei tu.

  4. #4
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    aici poți intra de pe laptop/pc, doar așa poți să nu se adauge automat punctele
    dacă intri de pe telefon nu ai cum să faci altcumva, așa e de la ultimul update

  5. #5
    Dreamer Mr.Uzzy's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Braila
    Posts
    327
    Daca intri de pe calculator nu se atribuie automat.
    Daca intri de pe telefon iti sugerez sa joci pe versiunea veche,pentru ca cea noua le atribuie automat.

    Totusi mai poti seta sa-si antreneze o abilitate speciale iar punctele se duc acolo,iar jucatorul nu mai creste





  6. #6
    Newbie Shumyii's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    4
    Multumesc pentru raspunsuri.Pai joc doar de pe pc,nu folosesc mobilul.