View Poll Results: Vă place noul design şi noile opţiuni în Top Eleven 2015?

Voters
34. You may not vote on this poll
  • Da, îmi place

    16 47.06%
  • Nu, nu-mi place

    10 29.41%
  • Are nevoie de mai multe îmbunătăţiri

    8 23.53%
Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 52
Like Tree8Likes

Thread: Top Eleven 2015

  1. #1
    Newbie 100 dinara's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    44

    Exclamation Top Eleven 2015

    Top Eleven 2015-2015.jpg

    Bună, manageri.

    Astăzi este o zi mare pentru toţi managerii de Top Eleven.
    În această zi când Jose Mourinho s-a născut, Top Eleven 2015 vă aduce un design modern şi revoluţionar, opţiuni noi şi vă oferă cea mai bună experienţa de joc pentru un manager de fotbal.

    Vă amintiţi acest topic?

    Acum puteţi vedea vă că solicitările voastre preferate sunt disponibile, pe langă alte opţiuni care lipseau şi pe care le-aţi dorit. Pe viitor toate actualizările noi o să fie disponibile pe toate platformele în acelaşi timp, ce înseamnă că vă veţi bucura de aceaşi experienţă de joc pe toate platformele! Acum, pentru utilizatorii de telefoane mobile, împreună cu o navigaţie îmbunătăţită am adăugat unele optiuni care lipseau: Negocieri, Realizări, Camera Trofeelor şi încă o funcţie adiţională care este disponibilă doar pe mobile - muzică şi sunete!
    Asta nu este tot ce v-am pregătit. Opţiuni care lipseasc pentru versiunea curenta o să apară în curând şi de asemenea lucrăm momentan la o opţiune noua care stim sigur că o să vă placă.

    În acest moment Top Eleven 2015 este disponibil doar pentru telefoanele mobile dar în curând o să fie disponibil şi pe browser.

    Aaaaaaa, încă un detaliu. Plănuim să refacem pagina noastră de Wiki şi dorim să luaţi parte la asta. Aveţi detalii să împărtăşiţi cu alţi utilizatori? Editaţia pagina Wiki şi ajutaţi alţi utilizatori să devină mai buni!

    Top Eleven 2015 - Răspuns la întrebările voastre
    1 - De ce nu pot vedea Top Eleven 2015 pe Facebook sau Web?
    Top Eleven 2015 este disponibil momentan doar pentru Android şi iOS dar nu vă temeţi, această zi istorică va veni şi pe ecranele voastre.
    2 - Pot să mă întorc la versiunea veche de Top Eleven pe dispozitivul meu mobil?
    Top Eleven 2015 este ultima şi cea mai mare ofertă a noastră, cum vine cu toate actualizările nu te mai poţi întoarce înapoi şi nu mai oferim suport pentru versiunea veche de Top Eleven.
    3 - Facilităţile sunt diferite, nu ştiu sigur unde pot găsi diferite lucruri.
    Verificaţi pagina Ajutor făcând clic pe "?" şi pagina noastră de suport pentru cum să vă jucaţi vă va coduce prin meniu şi opţiuni support.nordeus.eu
    4 - Îmi place jocul cum pot să-mi las parerea pentru al face şi mai bun?
    Iubim sa auzim părerile voastre şi vă rugăm să nespuneţi ce credeţi şi să discutaţi despre asta pe forum.
    Stratila Alexandru likes this.

  2. #2
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Abea astept sa pun acest update ! Imi place ca a-ti pus camera trofeelor,a-ti adaugat statisticile la jucatorii de la licitatii,etc !
    De la mine aveti un 10+ !

  3. #3
    Rookie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    103
    Trebuie sa descarc alta aplicație sau se actualizează singura. La mine inca nu sa făcut update. De ce ??

  4. #4
    Rookie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    103
    Gata am rezolvat si la mine problema . aveți un 10+ ,

  5. #5
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Dranca Paul Andrei View Post
    Trebuie sa descarc alta aplicație sau se actualizează singura. La mine inca nu sa făcut update. De ce ??
    Caută aplicaţia în AppStore sau PlayStore. O zi bună!
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  6. #6
    Newbie La Ma's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Craiova
    Posts
    43
    Actualizat.
    Design 100% peste cel precedent.
    Putin mai greoi dar destul de atragator. Probabil ca dupa un timp ne vom obisnui cu noua interfata.
    Nu gasesc TOP JUCATORI in meniul Cmpionat

  7. #7
    Rookie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    103
    Frumos ar mai fi ca in timpul meciului sa putem vedem jucători sau macar , cum este la acel joc fotbal manager unde poți vedea meciul cu acele bile pe teren, si ca sunete in timpul meciului sa se auda suporterii. Cand ratează un jucător , când e faultat, la gol. Sper ca nu se supăra cineva mi-am dat o părere. Mie mi s-ar părea si mai interesant așa .

  8. #8
    Rookie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    140
    prima impresie ..nu mi place deloc.. m a ametit noul meniu
    Reigan Obvias likes this.

  9. #9
    Rookie Beldea Alexandru's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Bucuresti
    Posts
    88
    O mica nemultumire: NU pot seta intensitatea antrenamentelor.

  10. #10
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    E doar pentru telefon?

Page 1 of 6 123 ... LastLast