Results 1 to 8 of 8

Thread: ce se intampla?

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    May 2015
    Posts
    2

    ce se intampla?

    Pierd cu echipe mult mai mici de foarte multe ori. Jucatorii mei sunt foarte buni, 5, 6 stele+abilitate speciala pentru majoritatea. Au moral (maxim),conditie fizica(maxim), o asezare buna in teren(4-3-3), urmaresc fiecare meci. Vreau sa stiu, am si eu dreptul sa castig????????sau trebuie sa am o echipa mai slaba? Pe ce se bazeaza acest joc? Ca eu nu mai inteleg, incepe sa ma plictiseasca din cauza asta.

  2. #2
    Newbie
    Join Date
    May 2015
    Posts
    2
    Si am posesie mai buna, suturi mai multe la poarta si pe poarta si totusi pierd.

  3. #3
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235
    Pierzi pentru ca probabil echipa este facuta de curand si jucatori nu au omogenitate inca in ehipa pentru a fi capabili sa joace bine . La fel se intampla si la mine la inceputul fiecarui campionat . Eu te sfatuiesc so organizezi cateva amicaluri pentru ca echipa sa joace din ce in ce mai bine si pentru a evolua din punct de vedere colectiv .

  4. #4
    Rookie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    83
    Aceasi problema am avut-o si eu sezonu trecut, si nici sezoinul asta nu am inceput bine 2 infrangeri si 2 egaluri desi am echipa de 5-6 stele
    Sezonul trecut am terminat pe 4 ,avand echipa de 6-7 stele iar valoarea echipei o aveam aproape dubla fata de toti adversari

  5. #5
    Moderator ModeratorRomania's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    496
    Poti a postezi o poza cu notele jucatorilor?



    Learn how to play with us on www.topeleven.info and find out the best informations

  6. #6
    Rookie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    83
    ce se intampla?-ggg.jpg

    ce se intampla?-2.jpg

  7. #7
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Eu ti-as recomanda sa scapi de sosomar, a maria, podolski si bovo pt. ca-ti trag echipa in joc, au note foarte proaste destul de des.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  8. #8
    Rookie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    83
    Ok,o sa ii schimb,sezonul asta mi-am luat 3 MC dar toti mi-au luat note sub 6,podolski si bovo sezeonul trecut imi luau 8si 9 o sa ii inlocuiesc dar cred ca de vina sunt MC