Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 80
Like Tree73Likes

Thread: Sezonul 67 - Sunteti gata?

Rookie
    Nu m am ocupat cateva zile de echipa si imedist s a vazut
    4 accidentati in primul 11 si un suspendat
    In camionat doar 1 victorie 2 infrangeri si un egal(egal facut cu lideru in conditile in care eu nu aveam niciun jucator p mijloc)
    In cupa am castigat dar degeaba nam putut intoarce scoru
    Un cl imi merge bine sunt p doi avem azi meci
    snakkke and Bogdan Astefanei like this.

Addicted
    5-0 in LC si doar un 2-2 acasa in campionat in fata unui adversar cu o tactica foarte dubioasa ....
    Bogdan Astefanei likes this.

Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    In sfarsit o zi mai buna , victorie 3-0 in campionat cu o echipa foarte slaba ... bine ca am castigat macar si victorie surprinzatoare in CL 1-3
    snakkke likes this.

Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Parcurs perfect pana acum!

Learn how to play with us on www.topeleven.info and find out the best informations
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

In sfarsit mai recuperez din puncte si golaveraj dupa victoria de azi cu 7-0 , locu 1 a facut egal cu locu 2 si m-am apropiat la 4 puncte dar la golaveraj is cel mai slab is debea al optu-lea , momentan sunt pe locu 5 si urmeaza cateva meciuri usoare dar sfarsitu turului ii infernal ...
    snakkke likes this.

Si ce bine merge, merge, merge

Learn how to play with us on www.topeleven.info and find out the best informations
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

Addicted
    ieri 4-0 in cupa si doar un 0-0 in campionat, al doilea egal consecutiv, sunt pe 3 la 2 puncte de primul loc...

Daca castig in CL acum la 2 e posibil sa castig si urmatoarele 10 meciuri

Victorie in campionat 6-1 , as fi vrut putin mai mult dar ii bine si asa locu 1 a facut egal cu locu 6 si locu 3 a batut locu 2 si ia luat locu , astfel m-am apropiat la 2 puncte dar tot pe 5 raman , urmeaza inca 3 meciuri usoare dupaia ultimele 3 din tur si primele 4 din retur is infernale ... am prins un campionat puternic sezonu asta cu jucatori activi , suntem 8 echipe puternice restu is pentru golaveraj.

Addicted
    3-0 la masa verde in LC...si 11-0 in campionat, unde sunt la 1 punct in spatele liderului

Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast