Page 6 of 8 FirstFirst ... 45678 LastLast
Results 51 to 60 of 80
Like Tree73Likes

Thread: Sezonul 67 - Sunteti gata?

  1. #51
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Azi am castigat in campionat cu mari emotii 2-1 si ma mentin pe locu 3 , locu 1 a facut egal cu cel de pe 2 care ma batut pe mine ieri si de la 5 puncte distanta m-am apropiat la 3 , maine am meci cu locu 1 si trebuie neaparat sa castig
    Infrangere in CL 2-1 , mia dat 2 goluri in 2 minute ... nu am urmarit meciu.
    snakkke likes this.

  2. #52
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Bogdan Astefanei View Post
    Azi am castigat in campionat cu mari emotii 2-1 si ma mentin pe locu 3 , locu 1 a facut egal cu cel de pe 2 care ma batut pe mine ieri si de la 5 puncte distanta m-am apropiat la 3 , maine am meci cu locu 1 si trebuie neaparat sa castig
    Infrangere in CL 2-1 , mia dat 2 goluri in 2 minute ... nu am urmarit meciu.
    Bafta in retur (CL)!
    snakkke and Bogdan Astefanei like this.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  3. #53
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by snakkke View Post
    victorie 5-0 in campionat chiar pe terenul liderului si astfel i-am luat locul...urmeaza maine meci greu cu locul 4, care este la doar 2 puncte in spate....in cupa am pierdut returul cu 2-1 dar m-am calificat dupa ce in tur castigasem 3-0.
    Felicitari snakkke!
    snakkke and Bogdan Astefanei like this.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  4. #54
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    2 victorii ieri : 3-2 in campionat cu locul 4 , ma mentin lider datorita golaverajului. In LC am castigat 3-0 in deplasare , adversarul fiind destul de slab.
    Bogdan Astefanei likes this.

  5. #55
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    2-0 in campionat cu un adversar incomod si un surprinzator 4-0 in cupa cu un adversar mai bun ca mine de un nivel mai mare.
    Bogdan Astefanei likes this.

  6. #56
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Victorie foarte importanta ieri cu primu loc 0-1 si astfel i-am luat locu , azi am castigat surprinzator de usor 5-1 cu unu din adversarii buni , am profitat de astea 2 zile si m-am indepartat la 2 puncte de locurile 2-3 , mai am 2 meciuri foarte grele maine si poimaine , daca trec cu bine si de alea ar fi perfect
    snakkke likes this.

  7. #57
    Dreamer Mr.Uzzy's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Braila
    Posts
    327
    A 2-a oara cand il bat in acest campionat si m-am distantat de el la 4 puncte,sunt aproape campion.
    Cifrele preziceau ca-i campionatul lui insa nu poti castiga doar cu un lot bun.
    Pana acum am reusit sa le tin piept astora cu lot facut la impresar si nu mi-am luat-o niciodata.
    Mai am un dinasta in UCL,presimt ca-l bat la scor daca e sa ajungem sa jucam.





    "Banii nu garanteaza succesul"
    Bogdan Astefanei likes this.





  8. #58
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Iar am fost eliminat din CL prosteste asa mi sa intamplat aproape in fiecare sezon am castigat cu 3-2 dar el a dat 2 goluri la mine pe cand eu am dat doar 1 ... nu am deloc noroc in CL
    snakkke likes this.

  9. #59
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    7-0 in campionat si 9-1 in CL (12-1 la general)...adversarii au fost slabi totusi...meciurile grele de acum vor incepe in special in cupa si CL.
    Bogdan Astefanei likes this.

  10. #60
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Egal facut in campionat 1-1 scos in minutu 86' , iar am dominat total degeaba ... acum sunt pe 3 la egalitate de puncte cu locurile 1 si 2 dar un golaveraj mai slab , maine am meci cu unu mai bun ca asta si care ma batut in tur cu 0-1 ... dupa meciu de maine urmeaza 6 meciuri usoare in care vreau sa-mi fac ceva golaveraj si puncte avans pentru ultimele 3 meciuri care sunt infernale si care vor decide tot campionatu , sper sa-mi fac 6 puncte avans pana atunci daca vreau sa am sanse la campionat sau macar 4-5 ca sa fiu destul de sigur ca termin in primi 3

Page 6 of 8 FirstFirst ... 45678 LastLast