Dreamer Mr.Uzzy's Avatar
    Feb 2015
    Braila
    327
    In campionat sunt doar la un punct de locul 2 pe care l-am batut azi la limita cu 2-1
    In CL merg in semifinale unde pare sa am un meci usor,insa in cealalta semifinala sunt doi cu echipe facute la impresar deci meci extrem de greu in finala..
    Bogdan Astefanei likes this.

2. #92
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Jun 2013
    782
    Victorie in campionat 3-1 , urmeaza meciul din cupa
    Maine voi avea 2 meciuri cu un singur adversar si cel mai important e sa-l bat in CL

Victorie in cupa 0-4 am dat cate 2 manse a cate 2 goluri fulgeratoare in fiecare repriza 2 din ele in ultimele 5 minute si in mod normal as putea zice ca m-am calificat in finala
    Last edited by Bogdan Astefanei; 07-19-2015 at 06:44 PM.

3. #93
    Moderator ModeratorRomania's Avatar
    Nov 2012
    496
    Victrie la limita in Cupa, 4-3 acasa dar o sa fie un retur de foc...

4. #94
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Dec 2013
    Romania
    783
    Victorie in campionat 3-1 cu adversarul de pe locul 2, acum suntem noi pe locul 2, astept meciul din UCL.

5. #95
    Jun 2013
    782
    Doua victorii azi 2-4 in campionat si 1-3 in CL cu acelasi adversar , sper sa nu am probleme in retur
    Zaharia Cristian likes this.

6. #96
    Dec 2013
    Romania
    783
    Victorie in UCL la mine acasa cu 1-0 scor la limita.

7. #97
    Addicted
    Nov 2014
    536
    3 victorii in ultimile 3 etape de campionat : 2-1, 5-0 si 2-0 azi cu liderul pe care l-am egalat la puncte si depasit la golaveraj. In LC doar 2-2 in deplasare, sper sa nu am probleme maine in retur.

8. #98
    Jun 2013
    782
    Victorie 5-0 azi cu locu 13 si calificat in cupa
    Maine sper sa ma calific in finala CL in care nu am mai fost din sezonu 8 , incerc sa-mi protejez 3 jucatori de cartonas galben pentru finala si sper sa nu am probleme

782
    Victorie in CL 1-0 si sunt foarte multumit ca pentru finale am reusit sa-mi menajez jucatorii impotriva suspendarii , in CL finala o voi juca cu adversaru din grupa si ii cam naspa ... ii singuru care ma batut sezonu asta in CL 1-2 pentru mine si 0-2 pentru el in dubla din grupe , sper insa sa nu am probleme , singura cupa CL am castigat-o a fost la lvl 5 si acum sunt la lvl 25
    In campionat urmeaza 3 meciuri grele dar probabilitatea sa-l pierd ii destul de mica

Victorie si in campionat 1-2
    Last edited by Bogdan Astefanei; 07-22-2015 at 01:12 PM.