Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 73
Like Tree27Likes

Thread: Sezonul 69 - Sunteti gata?

  1. #21
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Victorie mai categorica in campionat 4-0 , cel care ma batut ieri a fost invins.

  2. #22
    Dreamer Mr.Uzzy's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Braila
    Posts
    327
    Am zis mai devreme ca incerc sa i-au tripla insa vad ca asta nu depinde de mine,ci de algoritmul jocului care permite sa fiu umilit in cupa cu 4-0,la mine acasa,+11% posesie de un adversar mai slab care nici macar nu folosea atacanti....Unde este acel -20% posesie?Ce echipa este aia fara varfuri si cum se poate sa dea atatea goluri avand in vedere ca joc cu 4 fundasi inalti pe mentalitate Normala?










  3. #23
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by Mr.Uzzy View Post
    Am zis mai devreme ca incerc sa i-au tripla insa vad ca asta nu depinde de mine,ci de algoritmul jocului care permite sa fiu umilit in cupa cu 4-0,la mine acasa,+11% posesie de un adversar mai slab care nici macar nu folosea atacanti....Unde este acel -20% posesie?Ce echipa este aia fara varfuri si cum se poate sa dea atatea goluri avand in vedere ca joc cu 4 fundasi inalti pe mentalitate Normala?





    Mentalitate normala...la level-ul ala....e cam absurd....daca aveai ofensiv sau atac puternic era altceva....eu am avut jucatori mult mai buni ca ai tai....18-19 ani valoare maxima(lot 6 stele si 7 stele)....si am fost eliminat din CL si din cupa in sferturi cu 3-0 la mine acasa,iar campionatul d-abia l-am castigat.....jocul asta nu depinde de tine...depinde de noroc....

  4. #24
    Dreamer Mr.Uzzy's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Braila
    Posts
    327
    Cred ca singura cale sa bat tot,fara sa am parte de surprize este sa cumpar vreo 15 jucatori de la impresar si sa mai bag cate 100 tokeni in fiecare sa-i fac de 8 stele )





  5. #25
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    In weekend victorii 2-1 si 4-0 in campionat, egal in LC 3-3 si victorie in cupa 1-0.
    Bogdan Astefanei likes this.

  6. #26
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    victorii ieri: 6-0 in campionat si 4-2 in liga campionilor
    Bogdan Astefanei likes this.

  7. #27
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    3-1 in cupa (4-1 la general) si 4-1 in campionat
    Bogdan Astefanei likes this.

  8. #28
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Nu prea mai am timp de joc in ultima vreme dar inca urmaresc meciurile si vad ca echipa nu prea a jucat nimic in ultimele zile din campionat , am 2 infrangeri si un egal , sunt la un punct de locu 1 , la egalitate cu locu 3 si am un punct in fata locilui 4 , la cate rezultate favorabile mie au fost in primele etape ar fi trebuit sa fiu pe 1 avand in vedere ca nu am puerdut si am facxut egal cu cei mai buni adversari ... toturi sper sa ma mentin in primi 3
    In CL surprinzator si cu mult noroc am castigat ultimele 4 meciuri 3 dintre ele cu 1-0 ...
    In cupa deocamdata nu am poibleme
    snakkke likes this.

  9. #29
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    7-0 in campionat si 5-0 in LC meciuri cu adversari modesti.
    Bogdan Astefanei likes this.

  10. #30
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Victorie chinuita azi in campionat 1-0 cu locu 12 si am trecut pe primu loc , asta-i printre cele mai echilibrate campionate in care am fost , pana si ultimu loc are 9 puncte , eu am cea mai buna echipa si sper sa nu mai am probleme foarte mari ...
    snakkke likes this.

Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast