Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20

Thread: Jucatori obosesc extrem de repede

  1. #11
    Newbie mrinvincibilul95's Avatar
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    20
    Ai zis bine, intr-un meci , nu la fiecare. Stadionul il am full , la locuri mai am putin de lucrat.

    Trimis de pe al meu P5 folosind Tapatalk

  2. #12
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Quote Originally Posted by mrinvincibilul95 View Post
    Ai zis bine, intr-un meci , nu la fiecare. Stadionul il am full , la locuri mai am putin de lucrat.

    Trimis de pe al meu P5 folosind Tapatalk
    Se poate si mai rau, de exemplu Catalin a avut si 4 accidentati intr-un meci, nu mi se pare normal dar nu ai ce sa faci, o sa trimitem un e-mail catre Nordeus cu problema aceasta.

  3. #13
    Newbie mrinvincibilul95's Avatar
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    20
    Nu inteleg de ce a fost necesar acest update. Era cat de cat bine cum era , imi permiteam si un amical pe zi, acum...

    Trimis de pe al meu P5 folosind Tapatalk

  4. #14
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Quote Originally Posted by mrinvincibilul95 View Post
    Nu inteleg de ce a fost necesar acest update. Era cat de cat bine cum era , imi permiteam si un amical pe zi, acum...

    Trimis de pe al meu P5 folosind Tapatalk
    Mie unu nu mi se pare ca obosesc mai repede ca inainte, dar inainte puteai sa le dai antrenament la jucatori dupa o ora, acum le dai dupa 5 secunde ceea ce este foarte important avand in vedere ca poti sa iti cresti jucatorii mai repede si le poti atribui abilitati speciale, ceea ce este foarte important.

  5. #15
    Newbie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17
    Quote Originally Posted by Zaharia Cristian View Post
    Se poate si mai rau, de exemplu Catalin a avut si 4 accidentati intr-un meci, nu mi se pare normal dar nu ai ce sa faci, o sa trimitem un e-mail catre Nordeus cu problema aceasta.
    poti trimite o vorba si despre acest update care nu a fost bun de nimic.... daca as avea meci in fiecare liga nar mai juca nimic ai pt ca ar fi prea obositi .....ii altceva ca ei vor sa cumparam tokenuri pt a lua RESTS .

  6. #16
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Presing pe tot terenul si marcaj om la om necesita mai multa conditie acum. Probabil folosesti una dintre astea doua, daca nu pe amandoua si de aia ai pierdut asa multa conditie.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  7. #17
    Newbie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17
    folosesc doar marcaj om la om dar totusi acest update a fost o prostie :P nu o pot sa le dau training .... si sa nu ma gandesc la un amical ... si asta doar cu meciuri in liga si in CL ca daca as avea si in CUPA ar fi pre obositi pt acele meciuri.... cum era inainte era perfect .!
    sper sa se poata rezolva acest lucru....

  8. #18
    Newbie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17
    sau macar de ar face ca jucatori nostri sa primeasca mai multa energie in acele 3 ore si ca un REST sa deie mai multe energie .... sau cel mai bine sa faca cum a fost inainte ....am impriesia ca multi jucatori se vor lasa de joc pt aceste prosti mici care le fac cei de la Nordeus.

  9. #19
    Dreamer Mr.Uzzy's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Braila
    Posts
    327
    Eu tin presing-ul pe redus si marcajul zonal. In repriza a 2-a daca nu conduc mut pe avansat si om-la-om ca sa marchez.

    Eu personal pachete verzi adun din amicale.Fac 3-4 pachete pe zi + 6 la fiecare 4 zile.
    Daca stii sa conservi energia jucatorilor nu ai probleme.De exemplu ii energizez pe cei buni,care au nevoie,adica 80%+,restul ii schimbi cu rezervele pt ca nu sta echipa in 2-3 jucatori...iar in a-2a repriza bag titularii inapoi si vor avea aceeasi conditie ca restul..





  10. #20
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    S-au schimbat cateva lucruri, acum presing pe tot terenul a devenit presing ridicat (mare) cum vreti voi iar presing in jumatatea proprie a devenit presing scazut.

    Plus, s-au scazut din valori, presing ridicat si marcaj om la om nu mai consuma chiar atata de multa conditie ca si pana acum.

    Ramane de vazut cum o sa se miste jocul iar poate pe parcurs or sa mai fie si alte ajustari...
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

Page 2 of 2 FirstFirst 12