Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20

Thread: Jucatori obosesc extrem de repede

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17

    Thumbs up Jucatori obosesc extrem de repede

    este cumva un bug sau ?

    ex: nu mam calificat in cupa am meciuri numai in liga si in CL..... jucatori nu imi erau obositi deloc aveau 99% toti inclusiv rezerverele..... am avut un meci in liga in minutul 85' aveau toti sub 30% de ce intrun singur meci?
    ce sa intamplat ??? :O
    Last edited by Marius Mariciuc; 08-25-2015 at 11:07 AM.

  2. #2
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    Probabil ai setat la stil de presing "pe tot terenul". Daca setezi "in jumatatea proprie" vor obosi mai putin. Am testat eu mai devreme.

  3. #3
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Salut Maris, e de la noua actualizare. Cu cat folosesti mai mult, presing pe tot terenul cu atata o sa-ti oboseasca mai multi jucatorii.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17
    ok sper sa meraga ca nu mai joaca nimic ) ii am la 12% acum si nu mai am RESTS sper sa mearga am scos pressingul.... ar trebui sa mai scot ceva ?


    Mersi.!

  5. #5
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Da, eu la intensitatea jucatorilor foloseste 2 liniute (normal) asa jucatorii vor primii si experienta si vor da si randament.

  6. #6
    Newbie mrinvincibilul95's Avatar
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    20
    Tot de la noul update ti se accidenteaza si cate 2 jucatori la FIECARE meci. frumos asa . Am un jucator de 18 ani , i-am facut frumos abilitate din pachete verzi si 6 stele, dar n-a jucat saracul nici un meci . DE FIECARE DATA , DE TREI ORI LA RAND S-A ACCIDENTAT LA INCEPUTUL MECIULUI ! :| am dat si deposedare usoara , dar nimic....

    Trimis de pe al meu P5 folosind Tapatalk

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17
    Quote Originally Posted by Zaharia Cristian View Post
    Da, eu la intensitatea jucatorilor foloseste 2 liniute (normal) asa jucatorii vor primii si experienta si vor da si randament.
    te referei la antrenament ? stiu rar folosesc HARD ..

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17
    am pressingul ii pe OWN HALF dar totusi obosesc cam repede frate .... ce au facut astia cu upadate lor strica jocul tot mai tare ....ar trebui sa mai scot ceva ca dintr-un singur meci in liga de la 85-90 % in timpul meciului au ajuns la 28 % si dupa meci au ramas 40-50%...
    si daca aveam meciuri sin cupa era cumplit ca nu se mai odihneau de loc sunt numai in CL si LIGA .... MAI SCOT CEVA SA NU OBOSEASCA dar sa joace si bine ? am bifat offsidetrap si force counter attacks.... pase miam pus pe "both flanks" ca asa joc si mentalitatea HARD ATTACKING, passing MIXED .... deci ?



    si macar nu au facut sa primeasca energie mai repede ii tot 5% la fiecare 3 ore....

  9. #9
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Nu stiu ce sa zic, eu am tot 2 meciuri pe zi si de la 80% conditie imi ajung la minim 40% am la mentalitate normala si la stil de presing in jumatatea proprie, e ciudat totusi ca tie iti ajung pana la 28% de la 85-90%.

  10. #10
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Quote Originally Posted by mrinvincibilul95 View Post
    Tot de la noul update ti se accidenteaza si cate 2 jucatori la FIECARE meci. frumos asa . Am un jucator de 18 ani , i-am facut frumos abilitate din pachete verzi si 6 stele, dar n-a jucat saracul nici un meci . DE FIECARE DATA , DE TREI ORI LA RAND S-A ACCIDENTAT LA INCEPUTUL MECIULUI ! :| am dat si deposedare usoara , dar nimic....

    Trimis de pe al meu P5 folosind Tapatalk
    Daca dai deposedarea usoara, asta inseamna ca jucatorii tai deposedeaza adversarii mai incet, nu are nici o treaba cu accidentatii tai.
    Daca vrei sa ti se accidenteze din ce in ce mai putin trebuie sa ai upgradat la stadion la maxim "Incalzire gazon" acest lucru ofera sansa de accidentare al jucatorilor, adica mie la L12 (adica maxim) imi ofera 50% sansa de a micsora sansa de accidentare a jucatorilor. Totusi mi s-a intamplat sa am si eu 2 accidentati intr-un meci.

Page 1 of 2 12 LastLast