Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 57
Like Tree1Likes

Thread: Sezonul 71 - Sunteti gata ?

  1. #21
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Victorie in campionat cu 5-1 azi, iar ieri infrangere in cupa cu 2-0 si victorie in campionat cu 4-2

  2. #22
    Newbie Pariseu Gheorghe's Avatar
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    19
    Sezonul 71 - Sunteti gata ?-rusinetopeleven.jpg

    Ba frate sincer isi bat joc? Sincer eu sterg tot sau le fac un report si injur cat ma satur eu...Da`o dq cu jocul asta de 2 lei..Stau ca prostul sa fac echipa, ca sa ce? Sa imi fac nervi? Ca ma bate un nimeni cu o valoare 0 ? Unde pot sa fac un report?
    When The Match Ends, The Memories Begin!

  3. #23
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Pariseu Gheorghe View Post
    Click image for larger version. 

Name:	rusineTOPELEVEN.jpg 
Views:	23 
Size:	95.9 KB 
ID:	54536

    Ba frate sincer isi bat joc? Sincer eu sterg tot sau le fac un report si injur cat ma satur eu...Da`o dq cu jocul asta de 2 lei..Stau ca prostul sa fac echipa, ca sa ce? Sa imi fac nervi? Ca ma bate un nimeni cu o valoare 0 ? Unde pot sa fac un report?
    Eu m-am plictisit de reporturi dar tot mai fac, sper ca intro zi sa ajute.
    Rezultatul nu are mare logica mai ales ca e un joc si ar trebui sa castigi fara probleme la o asa diferenta de calitate...

    Daca vrei sa faci un report poti scrie la support@nordeus.eu
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  4. #24
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Ce zi nebuna....



    Zaharia Cristian likes this.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  5. #25
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Victorie in cupa cu 3-0 dupa ce m-a infrant cu 2-0 la el acasa.

  6. #26
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    4 victorii in ultimile 2 zile : 2-0 si 3-0 in campionat, 3-0 in LC si 7-0 in cupa

  7. #27
    Newbie Pariseu Gheorghe's Avatar
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    19
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Eu m-am plictisit de reporturi dar tot mai fac, sper ca intro zi sa ajute.
    Rezultatul nu are mare logica mai ales ca e un joc si ar trebui sa castigi fara probleme la o asa diferenta de calitate...

    Daca vrei sa faci un report poti scrie la support@nordeus.eu
    Fratioare sincer nu m-ar interesa asa de tare ca se mai intampla si in Liga 1 si in La Liga si Anglia peste tot rezultate dastea, dar sincer la mine sunt pe banda aceste rezultate..Mai si donez ca prostul sa fac echipa si pentru ce? Pentru a ma bate unu slab :|..Maine echipa care m-a batut pe mine acasa are meci cu celalalt bun care e in serie cu mine si chiar urmaresc partida sa vad daca ii bate si pe aia sau aia ii bat, daca ii bat si pe aia lesin ! )

    Mersi pentru informatie, le dau imd mail!
    When The Match Ends, The Memories Begin!

  8. #28
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Pariseu Gheorghe View Post
    Fratioare sincer nu m-ar interesa asa de tare ca se mai intampla si in Liga 1 si in La Liga si Anglia peste tot rezultate dastea, dar sincer la mine sunt pe banda aceste rezultate..Mai si donez ca prostul sa fac echipa si pentru ce? Pentru a ma bate unu slab :|..Maine echipa care m-a batut pe mine acasa are meci cu celalalt bun care e in serie cu mine si chiar urmaresc partida sa vad daca ii bate si pe aia sau aia ii bat, daca ii bat si pe aia lesin ! )

    Mersi pentru informatie, le dau imd mail!
    Am pierdut azi cu locul 12 care pana acum avea o victorie si aia la inceput de campionat, in ultimele 5 meciuri a avut 2 egaluri si 3 pierdute iar cand a dat de mine m-a batut 2-0 acasa la mine.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  9. #29
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    victorii 6-0 in LC si 1-0 in campionat

  10. #30
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    victorii 3-2 in campionat si 5-0 in cupa

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast