Results 1 to 6 of 6

Thread: pt toti care spun ca jocul e corect

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Valencia, Spain
    Posts
    17

    pt toti care spun ca jocul e corect

    sa imi explice si mie de ce de 10 sezoane la rand am jucat multe amicale cu echipa lui mourinho nu am reusit sa castig niciodata .ba din contra am in peste 40 de meciuri jucate cu el doar 2 goluri date si tot timpul am pierdut de la 2 goluri in sus .sia cum cand am scris acest mesaj am avut un amical cu el echipa mea e de 156.4 si a lui e de 160.2 deci nui diferenta mare si am pierdut 8-0
    iar eu joc cu echipe mai slabe ac mine si pierd el nu .unde e logica .
    spun acest lucru ca am vazut multe comentari pe aici ca in real si echipele mari pierd adevarat dar de ce el de 40 de meciuri nu pierde
    si de ce eu pierd tot timpul al echipe mai slabe ?nu se parea fi un joc controlat pt acumpara jucatori cu bani .nu mai spun sant la nivelu 27 si doar de 2 ori am castigat cupa avand cea mai tare echipa tot timpul .
    ganditiva bine inainte de a baga bani aici daca incepi sa bagi si ei vad de vor face sa bagi si mai mult si mai mult .
    nu mai spun ca miau pus la un cont minus 3000 tokeni hoti astia

  2. #2
    Dreamer Mr.Uzzy's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Braila
    Posts
    327
    Sezonul asta mi-am cumparat 11 jucatori si am echipa de 7 stele. Intampin la fel ca inainte meciuri in care joc prost in fata unui adversar mai slab decat mine





  3. #3
    Rookie TuninGGamer's Avatar
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    62
    Quote Originally Posted by ady78 View Post
    sa imi explice si mie de ce de 10 sezoane la rand am jucat multe amicale cu echipa lui mourinho nu am reusit sa castig niciodata .ba din contra am in peste 40 de meciuri jucate cu el doar 2 goluri date si tot timpul am pierdut de la 2 goluri in sus
    Nici eu n-am reusit vre-o victorie asupra lui Mourinho in cele cateva meciuri pe care le-am jucat dar am sa-ti spun cum a reusit cineva sa mature pe jos cu Mourinho un sezon intreg numai la scoruri de maidan rezultand ca The Special One nu este invincibil.Am un prieten de nivel 33 care bate pasul pe loc asteptand pe cineva din urma,sezon de sezon nu face altceva decat sa rupa conditia fizica a jucatorilor(pana la epuizare) in amicale contra lui Mister Mourinho si cand mi-a aratat ce scoruri face cu el am ramas tablou ... deci in concluzie ca sa-l "articulezi" pe Mourinho iti trebuie de departe o calitate superioara a jucatorilor tai fata de ai lui.

  4. #4
    Rookie TuninGGamer's Avatar
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    62
    Quote Originally Posted by ady78 View Post
    nu mai spun sant la nivelu 27 si doar de 2 ori am castigat cupa avand cea mai tare echipa tot timpul
    Cupa este un obiectiv mai mult decat greu de atins deoarece aduce oarecum cu realitatea unde echipe de Divizia A pot juca impotriva echipelor de divizia C(daca acestea isi depasesc conditia de outsider).In cazul jocului nostru putem inlocui Divizia cu Nivelul echipei doar ca aici vei da tot timpul de cineva mai bun calitativ decat tine si atunci in fiecare sezon de cupa pleci ca outsider in competitie datorita faptului ca nu exista Nivel suprem la T11 gen Divizia A.

  5. #5
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Quote Originally Posted by TuninGGamer View Post
    Nici eu n-am reusit vre-o victorie asupra lui Mourinho in cele cateva meciuri pe care le-am jucat dar am sa-ti spun cum a reusit cineva sa mature pe jos cu Mourinho un sezon intreg numai la scoruri de maidan rezultand ca The Special One nu este invincibil.Am un prieten de nivel 33 care bate pasul pe loc asteptand pe cineva din urma,sezon de sezon nu face altceva decat sa rupa conditia fizica a jucatorilor(pana la epuizare) in amicale contra lui Mister Mourinho si cand mi-a aratat ce scoruri face cu el am ramas tablou ... deci in concluzie ca sa-l "articulezi" pe Mourinho iti trebuie de departe o calitate superioara a jucatorilor tai fata de ai lui.
    Mourinho este facut de ei, pentru a fii foarte greu de batut, nici eu de cand joc top eleven nu l-am batut decat o data sau de 2 ori si daca i-am dat amical mi-a dat sigur 6-7, dar nu ma deranjeaza foarte tare pentru ca nu castig ceva anume daca il bat pe mourinho, avand in vedere ca el este fatada jocului este si normal sa fie foarte greu de batut.

  6. #6
    Rookie TuninGGamer's Avatar
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    62
    Quote Originally Posted by ady78 View Post
    ganditiva bine inainte de a baga bani aici daca incepi sa bagi si ei vad de vor face sa bagi si mai mult si mai mult .
    nu mai spun ca miau pus la un cont minus 3000 tokeni hoti astia
    In ceea ce priveste partea unde te-ai trezit cu contul pe minus e mai mult ca sigur ca ai incercat un artificiu tehnic.Am jucat ceva jocuri la viata mea pe domeniul online si sunt jocuri care merg pacalite daca acestea ofera produsul inainte ca banii sa fie virati in contul lor dar treaba e de scurta durata pentru ca la data scadentei hop te trezesti cu "bunurile achizitionate sub sechestru" deci in concluzie merg pe varianta: Hotul striga Hotii!