Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
Like Tree2Likes

Thread: Hoție!

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    May 2015
    Posts
    44

    Hoție!

    cUM E POSIBIL SĂ CONDUC CU 3 - 0 PÂNĂ LA PAUZĂ. SE ÎNTRERUPE LEGĂTURA CU SERVERUL ȘI DUPĂ 3 MINUTE AM CONSTATAT CA AM PIERDUT CU 3 - 1 . REVOLTĂTOR.

  2. #2
    Newbie
    Join Date
    May 2015
    Posts
    44
    Am primit un cod drept scuze de întrerupere. Unde se introduce pe varianta telefon acest cod ? Eventual foto.
    Mulțumesc anticipat.

  3. #3
    Rookie TuninGGamer's Avatar
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    62
    Quote Originally Posted by ovidiuflo View Post
    Am primit un cod drept scuze de întrerupere. Unde se introduce pe varianta telefon acest cod ? Eventual foto.
    Mulțumesc anticipat.
    Mergi la Magazinul Clubului si in dreapta sus ai un chenar mai micut pe fond verde unde scrie Valorifica ... pac un deget pe el si introduci codul Te23apo53 ... ca tot suntem aici,eu n-am primit codul dar nici n-am vazut ceva suspect la meciurile mele deci sa inteleg ca aceast cod de "Apology" a fost trimis selectiv doar celor cu probleme ... sau ... inca nu mi-am baut cafeaua?

  4. #4
    Dreamer Mr.Uzzy's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Braila
    Posts
    327
    A fost o problema la server si le-au picat la toti,inclusiv mie in timpul unei licitatii,insa am castigat-o chiar daca mai erau 15 secunde pana la urmatoarea runda.
    Codul e pt toata lumea drept scuze..





  5. #5
    Newbie
    Join Date
    May 2015
    Posts
    44
    Îți mulțumesc pentru informația cu codurile pe mobil.
    Mai am o întrebare.
    E o fereastră cu
    - LICITAȚII - NEGOCIERI - IMPRESAR
    Cum ajung jucătorii în secțiunea NEGOCIERI.
    Știu că dacă văd un jucător la prietenii mei pot face o ofertă , apare acolo la NEGOCIERI - și stă 24 de ore
    sau până își dă el acordul. Apare timpul rămas.
    Dar ceilalți cum au ajuns acolo ? Eu pot pune jucători în vederea negocierii ?
    Mulțumesc anticipat

  6. #6
    Dreamer Mr.Uzzy's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Braila
    Posts
    327
    Orice jucator caruia ii mai trebuie doar 1 punct de abilitate pt a evolua cu o stea este pus automat pe lista de negocieri si alti manageri ii pot da oferta.

    Ex: cumperi un jucator cu calitatea 49 ( 5 stele ) ,in antrenezi,produci 1punct de abilitate,il atribui iar el o sa avanseze la calitatea 50 ( 6 stele)





  7. #7
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Salut Ovidiu, nu e hotie, e un lucru normal chiar daca e neplacut. Jocul functioneaza pe niste servere ca toate jocurile online din lume iar salvarile nu se pot face in timp real mai ales la dimensiunea asta.

    La jocurile MMORPG de exemplu se intampla foarte des, ba chiar mai rau de poate da in urma si cu 5-10 minute. Eu pateam des pe serverele celor de la Blizzard care sunt cei mai mari in domeniu.

    Termenul se numeste "backroll" deoarece informatiile nu se pot salva tot timpul in timp real. In cazul jocurile browser e oarecum mai usor dar nici aici nu e posibil 100% mai ales in timpul unui meci. Au fost cazuri in care si dupa 4,5 minute dupa ce a picat serverul meciurile au fost rejucate automat deoarece nu s-au salvat toate.
    ovidiuflo likes this.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    May 2015
    Posts
    44
    Mulțumesc , înțeleg dimensiunea și complexitatea, dar , mă vait și eu pt 3 pct.
    Cum pot schimba ora unui meci ?
    Mulțumesc.

  9. #9
    Rookie TuninGGamer's Avatar
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    62
    Quote Originally Posted by ovidiuflo View Post
    Cum pot schimba ora unui meci ?
    Mulțumesc.
    Poti schimba ora unui meci doar la partidele jucate pe teren propriu(acasa) contra cost evident(2 tokeni mai exact).Personal nu-ti recomand sa te folosesti de aceasta optiune ... daca iti e scris sa iei bataie o iei oricum
    Opris Mircea likes this.

  10. #10
    Newbie
    Join Date
    May 2015
    Posts
    44
    Primesc mesaj dimineața mesaj precum am 6 pachete de odihnă pe care le pot utiliza imediat. De unde le iau ?
    Mulțumesc anticipat.

Page 1 of 2 12 LastLast