Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 23
Like Tree3Likes

Thread: Preluare control alte echipe

  1. #11
    Newbie
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    13
    Cred ca ar trebui sa ne cautam alt joc
    Apropo: in ultimile zile, si mai precis de cand au introdus chestia cu accidentarile, jucatorii mei se accidenteaza si cate 2 pe zi( daca joc doua meciuri mi se accidenteaza doi jucatori ).
    Credeti ca este OK?

    astept raspuns .




    Multumesc
    Last edited by Daniel Minca; 11-22-2015 at 06:00 PM.

  2. #12
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Daniel Minca View Post
    Buna ziua .
    am preluat controlul unei echipe de niv. 5 in sezonul trecut. am castigat campionatul cu aceasta echipa . Pana aici a fost bine ,dar dupa ce au trecut cele 28 de zile, in care nu poti sa te intorci la echipa pe care ai avut-o , am incercat sa vad daca pot sa ma intorc la fosta echipa , surprizaaaaa........... Nu se poate si gata . OARE DE CE ??????????

    Astept sugestii.
    Multumesc.
    Scuze ca-ti raspund asa tarziu. Pai scrie foarte clar acolo si te intreaba acolo de 2,3,4 ori daca vrei sa faci asta. Scrie alb pe negru ca nu te mai poti intoarce la club si ca pierzi tot.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  3. #13
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Quote Originally Posted by Daniel Minca View Post
    Cred ca ar trebui sa ne cautam alt joc
    Apropo: in ultimile zile, si mai precis de cand au introdus chestia cu accidentarile, jucatorii mei se accidenteaza si cate 2 pe zi( daca joc doua meciuri mi se accidenteaza doi jucatori ).
    Credeti ca este OK?

    astept raspuns .




    Multumesc
    Pai ti se accidenteaza 2 pe zi in 2 meciuri, dar nu in fiecare zi, si dupa ce iti refaci jucatorul accidentat o sa treaca o perioada destul de lunga pana se va accidenta iar, problema ar fi daca ti s-ar accidenta 2 jucatori intr-un singur meci.

  4. #14
    Newbie Drutu Alex's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    19
    Problema cu accidentarile a fost remediata,daca ai noroc intr-un sezon vor fi doar 2 jucatori accidentati.Take care

  5. #15
    Newbie
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    13
    Astazi am avut meci de campionat si iar am avut un accidentat. Problema este ca este acelasi care a mai fost accidentat acum vreo trei zile si tot in campionat.

    Crezi ca este ok.

    Nu s-a rezolvat nimic .

  6. #16
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Daniel Minca View Post
    Salut Florian.
    stiu ca n-or sa faca nimic . asta este .
    intrebare ,cum stai cu accidentarile?
    ai mei se accidenteaza cate 2 pe zi
    si in cupa sau in liga si in campionat

    Crezi ca este OK.
    Sal

    depinde foarte mult si de cate antrenamente faci cu jucatorii, cat de odihniti intra in joc.

    eu incerc sa am toti jucatorii cu moral superb si odihniti (90-99 %) la fiecare meci, joc cu presing scazut, deposedare normala si in aceste conditii am 1 jucator accidentat pe saptamana (cca 3-4 pe campionat).

  7. #17
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Daniel Minca View Post
    Astazi am avut meci de campionat si iar am avut un accidentat. Problema este ca este acelasi care a mai fost accidentat acum vreo trei zile si tot in campionat.

    Crezi ca este ok.

    Nu s-a rezolvat nimic .
    Pai acum chiar nu ne putem plange ca se accidenteaza unjucator la nu stiu cate zile, comparativ cum a fost inainte cred ca-i "aur".

    Eu unul nu-i antrenez si pana acum am avut accidentati doar vreo doi jucatori daca nu ma insel, maxim 3.

    Acum depinde foarte mult si de adversari si ce stil de presing folosesc ei.
    Last edited by PricopGeorgeCătălin; 11-28-2015 at 03:29 PM.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  8. #18
    Dreamer
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Romania
    Posts
    428
    Salut ! Si eu am aceeasi problema cu accidentarile . Am 8 echipe si in fiecare meci am cate o accidentare . Am 2 meciuri pe zi , 2 jucatori accidentati . Tin sa precizez ca conditia si moralul jucatorilor sunt FULL . La toate echipele este asa . Parca spusesera ca nu ti se mai accidenteaza jucatori dupa o lunga perioada de timp . Lunga perioada de timp e pana ziua urmatoare ? De ce mai tin acele pachete ? Daca tot le dau si tot se accidenteaza ?
    Daniel Minca likes this.

  9. #19
    Newbie
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    13
    Cataline , ce sa-ti spun ...........am impresia ca ne crezi prosti sau ceva pe acolo. problema persista . chiar si cu jucatorii la 99 la suta si tot am avut doi accidentati pe zi in doua meciuri. si in zile consecutive . asa ca nu le mai lua apararea la cei de la top eleven . cel putin pana acum am avut 10 jucatori accidentati . unii chiar si de cate 2 ori in decurs de o saptamana
    Deci ar fi cazul sa iti revizuiesti atitudinea.
    Stefan stefanut are multa dreptate . si eu am patit la fel.
    Probabil nu stii un anumit proverb romanesc ............

  10. #20
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Daniel, eu chiar nu le iau apararea dar asta tine si de adversar, depinde ce tactica/sfaturi foloseste.

    Stefan, poti sa postezi accidentarile ?

    Unde am scris noi ca nu ti se mai accidenteaza un jucator pentru o perioada LUNGA de timp?
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast