Page 4 of 10 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 99
Like Tree96Likes

Thread: Sezonul 76 - Sunteti gata?

  1. #31
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    4 victorii ieri si azi : 1-0 si 3-1 in campionat, 5-0 in Cl si 3-0 in cupa.
    Valentin Nicolae likes this.

  2. #32
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Victorie azi in campionat cu 5-0 si in Cupa cu 2-0, merg foarte bine deocamdata.
    Valentin Nicolae likes this.

  3. #33
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235
    Eu in Cupa am fost eliminat.Am ajuns in "Ultimii 32",unde am fost eliminat de o echipa cu un nivel mai mic decat mine.Acasa am luat bataie 2-3,in deplasare alta bataie 3-0.Mda

  4. #34
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Victorie in UCL si in campionat 5-1 si 2-0
    Valentin Nicolae likes this.

  5. #35
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    Victorie 11-0 in CL cu cel mai slab din grupa si victorie 2-0 in campionat. Dupa dupa etapa 3 eram ultimul in clasament, dupa 4 victorii consecutive am urcat pe locul 5. Sper sa continui seria buna.
    Valentin Nicolae likes this.

  6. #36
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    eu nu mai comentez - sezonul asta am viata lui berila:
    - in cupa am doar adversari de nivel superior (eu nivel 18 - adversari de 19,20 si chiar 21)
    - campionat sunt 10 echipe de nivel aproape egal - macel frate

    toate acestea in conditiile in care la sfarsitul sezonului trecut am cumparat 10 jucatori de cel mai mic nivel pentru a scadea nivelul meu (ca si exemple am 6 prieteni de acelasi nivel cu mine dar eu am scazut nivelul personal al echipei astfel incat eram cel mai slab dintre ei dar la inceputul noului sezon am fost asezat cel mai rau dintre toti prietenii de acelasi nivel - banuiesc ca acea tripla a cantarit mult si din cauza ei am primit doar adversari superiori ca valoare atat in campionat cat si in cupa)
    Valentin Nicolae likes this.

  7. #37
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    victorie 3-1 in cupa si calificare, victorie 4-0 in campionat
    Valentin Nicolae likes this.

  8. #38
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    9-0 si 10-0, asta da zi )
    Valentin Nicolae likes this.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  9. #39
    Rookie TuninGGamer's Avatar
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    62
    Quote Originally Posted by Valentin Nicolae View Post
    Dupa ce termini meciurile apapre un tabel "Castiguri"unde este o categorie "Evaluari".Acolo iti arata pentru fiecare jucator nota,minute jucate etc.,dar si "evolutia aptitudinilor".Din cate am vazut acolo arata 1%sut,4%dribling etc.Acestea sunt ca un fel de puncte de abilitate sau ce?Ca daca e asa inseamna ca nu trebuie sa mai ma implic cu antrenamentele alea aiurite.
    Ca sa nu fiu off topic voi fi scurt si la obiect: din ce am observat eu 1 punct de abilitate din versiunea veche reprezinta un procent de 4% in versiunea noua ... EX: Daniel Ciripcipceanu MC 1% Pase,2% Creativitate,1% Dribling => 1 punct de abilitate
    Schema este ca la noul tip de antrenamente jucatorii pot dobandi si 1% dintr-un skill ceea ce nu inseamna ca au dobandit 1 punct de abilitate.
    Multi sustin pe forumuri ca vezi doamne noul tip de antrenament dezvolta abilitatile jucatorului mai repede dar mie personal nu-mi pare deloc asa ... cel putin deocamdata.

    P.S. Stiu,n-a fost chiar scurt ...dar ... am reusit sa ma calific in cupa dupa un meci halucinant 4-3
    Valentin Nicolae likes this.

  10. #40
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Calificat mai departe in cupa si victorii in campionat
    Valentin Nicolae likes this.

Page 4 of 10 FirstFirst ... 23456 ... LastLast