Page 6 of 10 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 51 to 60 of 99
Like Tree96Likes

Thread: Sezonul 76 - Sunteti gata?

  1. #51
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    am si eu o rugaminte catre colegii care insira victoriile

    @pricop si @snakke

    va rog sa afisati si echipele voastre pe forum

    multumesc

  2. #52
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Egal de tot rasu cu o echipa de 3 stele, dupa ce am ratat 6-7 ocazii singur cu portaru
    Valentin Nicolae likes this.

  3. #53
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    Sezonul 76 - Sunteti gata?-lot.jpg

    echipa titulara este aceeasi de sezonul trecut, doar DC-ul este cumparat la inceputul sezonului

  4. #54
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Victorie in UCL cu 5-2
    Valentin Nicolae likes this.

  5. #55
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    situatia pe ultimile 3 zile

    - campionat - victorii 3-1, 3-1 si 4-3. La finalul turului sunt pe 2 la 4 puncte distanta de lider pe care il voi intalni azi. Tinand cont de diferenta de valoare nu prea imi fac sperante de un rezultat bun desi in tur am scos un egal 1-1

    -liga campionilor - victorie in ultimul meci din grupa 5-0, gupa castigata cu 18 puncte si golavraj 28-0. In optimi am castigat ieri 4-0 si nu se pune problema calificarii. Liga pare un obiectiv realizabil sezonul asta, sper sa nu o dau in bara pe final.

    - cupa - victorie in returul optimilor 7-0 si calificare 10-0 la general. Victorie si azi 2-1 in deplasare in sferturi intr-un meci greu.
    Valentin Nicolae likes this.

  6. #56
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    infrangere 3-4 in campionat cu liderul (7 stele toata echipa). ramane sa ma bat pt locul 2.

    aceasta infrangere a venit dupa 22 de victorii consecutive in toate competiile. tinand cont ca in acest sezon am investit 0 zic ca inca ma mentin bine
    Last edited by snakkke; 02-22-2016 at 05:57 PM.
    Valentin Nicolae likes this.

  7. #57
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Egal in campionat 0-0 si infrangere in cupa 2-0 la mine acasa, la revedere cupa
    Valentin Nicolae likes this.

  8. #58
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    greu tata, greu
    - victorie in ucl cu 4-2 si calificare in sferturi
    - cupa victorie in deplasare cu 5-0 si calificare in semifinale (nu cred ca se poate produce nici o surpriza la meciul retur de maine)
    - campionat locul 7 la 7 puncte de lider (am inceput cursa de urmarire)
    snakkke and Valentin Nicolae like this.

  9. #59
    Rookie TuninGGamer's Avatar
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    62
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Merge bine momentan

    Privind rezultatele afisate inclin sa cred ca fiecare echipa are cumva o abilitate ascunsa spun asta pentru ca si echipa mea,cred ca are abilitatea de a disparea din joc atunci cand adversarul primeste cartonas rosu nemaifiind in stare sa marcheze vreun gol indiferent de indicatiile date sau tactica jucata(buba e ca se intampla cam frecvent treaba deci clar e o abilitate ascunsa a echipei mele).Cat priveste chifla campionatului ... se stie ... ca intotdeauna o fac ai mei ca brazii )

    1.Intr-o etapa oarecare isi disputa suprematia punctelor locul intai cu ultimul loc.Ca doar ce se poate intampla )
    Sezonul 76 - Sunteti gata?-chifla-campionatului.jpg
    Sezonul 76 - Sunteti gata?-chifla-campionatului1.jpg

    2.Vine meciul din cupa ... impotriva unui adversar pe masura dificultatii competitiei
    Sezonul 76 - Sunteti gata?-chifla-cupei.jpg
    Sezonul 76 - Sunteti gata?-chiflacupei1.jpg
    3.Bineinteles cand echipa mea ia rosu si portarul scoate si el cateva parade pe acolo punctele tot la adversar se duc deoarece ei marcheaza aproape imediat dupa eliminare nelasandu-ti practic niciun timp de reactie
    Sezonul 76 - Sunteti gata?-ups-eliminare.jpg
    Sezonul 76 - Sunteti gata?-ups-eliminare1.jpg
    P.S. Asta imi place la Top Eleven ... stie sa te mai dea cand si cand jos din copac
    Valentin Nicolae likes this.

  10. #60
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235
    Am fost eliminat de o echipa cu un nivel mai mare din optimile Ligii Campionilor.Primul meci a fost in deplasare...am luat bataie 2-1,iar acasa a fost 1-1.

    Daca sezonul trecut eram aproape de tripla,sezonul asta a fost dezamagitor:elimiant din optimi UCL,eliminat din ultimii 32 in Cupa,iar in campionat sunt pe locul 10 dupa 15 etape cu 21 de puncte(am avut 6 egaluri...seriously si ultimul a fost 5-5 dupa ce am condus 5-2).

    Oricum nu conteaza daca nu promovez...asta ar fi a doua oara.Macar strang tokeni.
    florian slaniceanu likes this.

Page 6 of 10 FirstFirst ... 45678 ... LastLast