Results 1 to 3 of 3

Thread: Schimbare server

  1. #1
    Dreamer Mr.Uzzy's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Braila
    Posts
    327

    Schimbare server

    Exista vreo sansa ca eu si un prieten sa picam pe acelasi server daca preluam amandoi o echipa de nivel 1?
    Oare se poate sa-mi sterg toata cariera si dupa sa-mi trimita el invitatie sa incep una noua?





  2. #2
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    De pe alt facebook e posibil, iti da el invitatie si tu intri pe top eleven de pe invitatia lui sau trimite un e-mail la nordeus si vezi daca ai vreo sansa sa te mute cu el pe server desi varianta 1 e mai sigura

  3. #3
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Mr.Uzzy View Post
    Exista vreo sansa ca eu si un prieten sa picam pe acelasi server daca preluam amandoi o echipa de nivel 1?
    Oare se poate sa-mi sterg toata cariera si dupa sa-mi trimita el invitatie sa incep una noua?

    1. Daca nu sunteti deja pe acelasi server n-are rost sa incerci sa alegi o echipa de nivel 1 deoarece echipele pe care le poti alege tu sunt de pe serverul tau iar cele pe care le poate alege el sunt de pe serverele lui.
    2. Nu-ti poti sterge contul, e foarte greu, in teorie, trebuie sa nu intri pe cont timp de 72 de zile dar in practica poate sa dureze si mai mult.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook