Results 1 to 5 of 5
Like Tree3Likes
  • 1 Post By steaua fcsb
  • 1 Post By PricopGeorgeCătălin
  • 1 Post By Mr.Uzzy

Thread: Meciuri animate 2D

  1. #1
    Rookie
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    63

    Meciuri animate 2D

    Salutare din nou dragi manageri.
    Ma atrage de mult timp acest joc si vreau sa spun ca la ultimele actualizari jocul a devenit mai atractiv.
    Am insa o mare problema:meciurile live animate 2d.Problema este ca...nu le pot vedea ,pur si simplu meciul live nu are caracteristica asta.Tot tacâmul merge managerul asistent,raitinguri live etc .Va rog ajutati-ma cum pot face sa am caracteristica asta sa vad jucatorii??
    P.S.:la descrierea jocului in google play ei se lauda cu live 2d matches dar pe deviceurile mele nu merge(telefon si tableta android)
    Am pus o intrebare si mi au raspuns cei de la Nordeus ca cică in setări voi gasi optiunea de activare a meciului animat si invers dar nu este.Promit sa revin cu screen shoturi
    Va multumesc.
    Edit(sa fie de la RAM ?
    Valentin Nicolae likes this.

  2. #2
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Steaua, nu cred ca are legatura cu memoria RAM. Uita-te la acest clip, poate te ajuta.

    Valentin Nicolae likes this.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  3. #3
    Dreamer Mr.Uzzy's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Braila
    Posts
    327
    Ba da are.
    Pe un Smart 4 nu imi arata insa pe Core Prime imi arata toate functiile chiar daca telefoanele au acelasi display
    Valentin Nicolae likes this.





  4. #4
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Am testat pe o tableta destul de slaba si aveam functia, ciudat, chiar o sa ma interesez, cert e ca nici ei nu ofera prea multe informatii. O sa revin cu un raspuns oficial in curand.

    @Mr. Uzzy, multumesc de suport!
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  5. #5
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Eu am allview a5 quad si va zic din propria experienta ca nu imi merge meciul animat