Results 1 to 8 of 8

Thread: Cum recunosc un superstar ?

  1. #1
    Rookie Florin Tauc's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    51

    Cum recunosc un superstar ?

    Salut, cum i-mi pot da seama de un jucator ca este superstar daca nu are nici o nota ? Cam cum ar trebuii sa se antreneze un jucator foarte bun de 18 ani de aproape 5 stele pe vechiul stil de antrenament ? Am cumparat 2 jucatorii de 18 anii si nu stiu care din ei este mai promitator. Am sa atasez cateva sesiuni de antrenament pe vechea versiune poate ma puteti ajuta . W Castro este jucator de ambele picioare .Voi cum procedatii cand cumparati jucatori Nordeus de 18 ani dupa lista de transferuri ?Cum recunosc un superstar ?-antr-ss.jpg
    Last edited by Florin Tauc; 03-30-2016 at 01:25 PM.

  2. #2
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235
    Eu de obicei nu ma bazez pe note,meciuri jucate sau goluri date de respectivii jucatorii.Eu cumpar jucatorii numai daca au 5 stele si calitate maxima,dar ma iau si dupa urmatoarele calitatii:
    -Atacantii si mijlocasii:trebuie sa aiba calitatiile ofensive cat mai mari;
    -Fundasii:trebuie sa aiba calitati devensive cat mai mari;
    -Portarii:in trecut ma bazam pe calitatile defensive ale acestora,dar de cand s-a bagat versiunea noua cred ca am sa ma orientez ca,calitatiile Aparerea portii sa fie cat mai echilibrate si sa fie cat mai mari.

  3. #3
    Rookie Florin Tauc's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    51
    I-mi poate spune careva cum ar trebuii sa se antreneze un jucator foarte bun pe vechea versiune ?
    Last edited by Florin Tauc; 03-31-2016 at 11:12 AM.

  4. #4
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235
    Eu de obicei cand antrenez un jucator pe vechea versiune fixez intensitatea jucaotrului la "Dificil" si apoi il antrenez la "Meci de antrenament".

  5. #5
    Rookie Florin Tauc's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    51
    Quote Originally Posted by Valentin Nicolae View Post
    Eu de obicei cand antrenez un jucator pe vechea versiune fixez intensitatea jucaotrului la "Dificil" si apoi il antrenez la "Meci de antrenament".
    Nu m-am exprimat bine, cam cate puncte de antrenament ar trebuii sa ia ? Peste 100 ? peste 150 ?

  6. #6
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Florin Tauc View Post
    Nu m-am exprimat bine, cam cate puncte de antrenament ar trebuii sa ia ? Peste 100 ? peste 150 ?
    cu cat este mai tanar cu atat progreseaza mai rapid, pe masura ce inainteaza in varsta scade rapiditatea progresului.

    progresul in urma antrenamentului depinde foarte mult de varsta, tip de antrenament, cat este de odihnit si nu in ultimul rand, de cat vrea sa ii dea "serverul"

    am facut acuma antrenament cu 2 jucatori de 18 ani, a fost antrenament dificil cu "meci de antrenament" cel mai obosit a facut 45 de puncte, cel mai odihnit a facut 70 puncte

  7. #7
    Rookie Florin Tauc's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    51
    Ok, ms mult, am antrenat si eu cativa tinerii iar vre-o 3 au sarit de 100 pct.

  8. #8
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Florin Tauc View Post
    Ok, ms mult, am antrenat si eu cativa tinerii iar vre-o 3 au sarit de 100 pct.
    asa e, am avut si eu astfel de situatii, dar nu pot sa iti garantez ca asa se va intampla mereu