Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 44
Like Tree77Likes

Thread: Sezonul 79 - Sunteti gata?

  1. #11
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235
    Quote Originally Posted by Fllo Cristea View Post
    bistos.Un caz de genul se mai poate intampla si mi s-a mai intamplat sa am accidentati 14-15 zile si nu am mai scris nimic in forum,dar cand ai 2 de astea in 2 meciuri consecutive si in 24 de ore e prea mult.Probabil tu nu te bati la trofee sa vezi cat de importante sunt tratamentele pe final de sezon mai ales cand lupti in trei parti...
    Oricum,nici eu nu postez pe forum toate chestiile ciudate care le vad in joc,aceea poza cu accidentarea mea am pus-o ca replica la accidentarile tale.Inclusiv faptul ca iti trebuie tratamente multe pe "cele trei parti" nu este foarte importanta,deoarece poate ca tu nu ai suprafata de joc upgradata la maxim.Daca o sa joci mai mult o sa realizezi ca odihna este cea mai importanta dintre pachete in cucerirea triplei(asta daca nu bagi bani in joc si iti achizitionezi inclusiv rezerve cu calitatea la fel de ridicata ca a jucatorilor din primul 11).
    Poate ca ai dreptate intr-un fel,dar sa stii ca eu nu bag bani reali in joc,deoarece stiu sa-mi administrez cu precautie tokenurile,bani de joc,pachetele si lotul.
    Apropo,sa stii ca si eu am realizat de mult ce inseamna sa te bati la Campionat,Liga Campionilor si Cupa simultan si chiar sa fi aproape de castigarea tuturor in acelasi sezon.
    Last edited by Valentin Nicolae; 05-03-2016 at 03:22 PM.
    florian slaniceanu likes this.

  2. #12
    Rookie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    93
    daca tot am inceput dezastruos sezonul hai sa o tinem tot asa.4 meciuri 3 accidentari fiecare de cate 15 tratamente...asta tocmai e scos din cuptor dupa un meci de ligaSezonul 79 - Sunteti gata?-immagine.png
    Valentin Nicolae likes this.

  3. #13
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Sezonul asta ma bat doar la cupa, in rest nu joc, campionatul in schimb pare accesibil si cu echipa asta deci nu stiu ce sa fac, probabil o sa incerc si acolo sa vad ce si cum.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  4. #14
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    incerc si in acest sezon sa termin neinvins (imi lipseste aceasta realizare)

    PS sezonul trecut "m-a facut serverul varza" am avut 24 de victorii consecutive in campionat si in etapa 25 "am avut prima si singura infrangere si asta de la echipa modesta" doar asa ca sa nu iau realizarea
    Valentin Nicolae likes this.

  5. #15
    Champion madflo19's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    United Kingdom
    Posts
    2,104
    Inceput bun de sezon,5 din 5

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    Valentin Nicolae likes this.

    A.C. MILAN LEGENDS-Team Showcase
    http://forum.topeleven.com/team-show...n-legends.html
    Season 45,lvl 43(24 trebles)
    GAME OVER

  6. #16
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235
    Dupa 2 etape in Campionat sunt pe locul 5 cu 3 puncte(locul 1 are 6 puncte).
    -in etapa 1:victorie 7-1 in deplasare;
    -in etapa 2:infrangere 1-0 acasa.
    Am avut ghinion in cea de-a doua etapa,dar asta e,mergem mai departe.
    madflo19 likes this.

  7. #17
    Rookie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    93
    Quote Originally Posted by Valentin Nicolae View Post
    Oricum,nici eu nu postez pe forum toate chestiile ciudate care le vad in joc,aceea poza cu accidentarea mea am pus-o ca replica la accidentarile tale.Inclusiv faptul ca iti trebuie tratamente multe pe "cele trei parti" nu este foarte importanta,deoarece poate ca tu nu ai suprafata de joc upgradata la maxim.Daca o sa joci mai mult o sa realizezi ca odihna este cea mai importanta dintre pachete in cucerirea triplei(asta daca nu bagi bani in joc si iti achizitionezi inclusiv rezerve cu calitatea la fel de ridicata ca a jucatorilor din primul 11).
    Poate ca ai dreptate intr-un fel,dar sa stii ca eu nu bag bani reali in joc,deoarece stiu sa-mi administrez cu precautie tokenurile,bani de joc,pachetele si lotul.
    Apropo,sa stii ca si eu am realizat de mult ce inseamna sa te bati la Campionat,Liga Campionilor si Cupa simultan si chiar sa fi aproape de castigarea tuturor in acelasi sezon.
    sa stii ca am la maxim suprafata de joc care e "fix pix",iar de jucat joc chiar destul de mult mai ales la inceputul fiecarui sezon pentru a forma echipa..si rar ratez cate un meci de-al meu.Eu nu am spus ca tratamentele sunt cele mai importante in cucerirea triplei am spus doar ca sunt importante pe final de sezon mai ales.De odihna nu am pomenit nimic.Si eu sunt un free palyer si trofee castig cu jucatori de 4-5 stele care pe final devin de 6 stele(clubul meu jucator de 7 stele nu a vazut)Toti jucatorii de top eleven stiu ce inseamna campionat,liga si cupa simultan..dar...exista un dar..
    Valentin Nicolae likes this.

  8. #18
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235
    Dupa 4 etape sunt pe locul 3 in Campionat cu 9 puncte(locul 1 are 10 puncte).
    -in etapa a 3-a:victorie 3-0 in deplasare;
    -in etapa a 4-a:victorie 3-0 acasa.
    Este amuzant ca 5 din cele 7 meciuri din etapa a 4-a s-au terminat 3-0:
    Sezonul 79 - Sunteti gata?-screenshot_3.jpg

    In Cupa m-am calificat mai departe cu scorul general de 2-2(P 5-3).
    -in tur:victorie 2-0 acasa;
    -in retur:infrangere 2-0 in deplasare.
    Sezonul 79 - Sunteti gata?-screenshot_4.jpg

  9. #19
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Quote Originally Posted by Valentin Nicolae View Post
    Dupa 4 etape sunt pe locul 3 in Campionat cu 9 puncte(locul 1 are 10 puncte).
    -in etapa a 3-a:victorie 3-0 in deplasare;
    -in etapa a 4-a:victorie 3-0 acasa.
    Este amuzant ca 5 din cele 7 meciuri din etapa a 4-a s-au terminat 3-0:
    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_3.jpg 
Views:	20 
Size:	41.9 KB 
ID:	66469

    In Cupa m-am calificat mai departe cu scorul general de 2-2(P 5-3).
    -in tur:victorie 2-0 acasa;
    -in retur:infrangere 2-0 in deplasare.
    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_4.jpg 
Views:	20 
Size:	44.9 KB 
ID:	66470
    Norocos.
    Valentin Nicolae likes this.

  10. #20
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235
    *@Zaharia Cristian:Multumesc!

    Dupa 6 etape sunt pe locul 1 in Campionat cu 15 puncte-Gvj +19(lucl 2 are 15 puncte-Gvj +15).
    -in etapa a 5-a:victorie 3-0 in deplasare;
    -in etapa a 6-a:victorie 5-0 acasa.
    florian slaniceanu likes this.

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast