Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 22
Like Tree10Likes

Thread: Probleme la transfer

  1. #11
    Rookie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    93
    Quote Originally Posted by Magda Magdalena View Post
    Se poate vedea undeva daca suntem in acelasi servar?
    da,acest lucru il poti vedea doar in versiunea veche a jocului.Te duci la jucatorul pe care vrei sa il ofertezi iar daca il poti oferta gasind butonul "faceti o oferta" aprins sau stins inseamna ca acel prieten joaca in acelasi server cu tine.Daca butonul "faceti o oferta" lipseste cu desavarsire inseamna ca acel prieten joaca in alt server.sper sa ma fi facut inteles.bb
    florian slaniceanu likes this.

  2. #12
    Champion madflo19's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    United Kingdom
    Posts
    2,104
    Quote Originally Posted by Fllo Cristea View Post
    poti fi mai detaliat?nu am inteles cum functioneaza cu vizionarea acestor meciuri.Eu pot vedea toate meciurile prietenilor mei ca sunt sau nu cu mine in server..
    Eu nu pot sa vad meciurile prietenilor mei care nu sunt in acelasi server cu mine si din cate stiu nu poti sa vezi meciurile celor care sunt in alt server si de asta zic ca e cel mai simplu mod de a afla

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

    A.C. MILAN LEGENDS-Team Showcase
    http://forum.topeleven.com/team-show...n-legends.html
    Season 45,lvl 43(24 trebles)
    GAME OVER

  3. #13
    Rookie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    93
    Quote Originally Posted by madflo19 View Post
    Eu nu pot sa vad meciurile prietenilor mei care nu sunt in acelasi server cu mine si din cate stiu nu poti sa vezi meciurile celor care sunt in alt server si de asta zic ca e cel mai simplu mod de a afla

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    te contrazic.Se pot vedea toate meciurile prietenilor din top eleven indiferent de serverul in care activeaza fiecare.
    florian slaniceanu likes this.

  4. #14
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Magda Magdalena View Post
    Stiu ca pot lua jucatori si din alta parte
    Dar ideea era ca am 3,4 prieteni care nu mai joaca,si au multi tokeni,bani,si jucatori buni,in conditiile in care nu a jucat mai deloc(chestie pe care nu o inteleg),si vreau sa cumpar jucatori pe bani,tokenuri putini si sa mi cumpere jucatori cu tokenuri foarte multi...pt ca greu se strang tokeni fara sa investesti bani
    tocmai aceste practici se incearca sa fie blocate
    Fllo Cristea likes this.

  5. #15
    Champion madflo19's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    United Kingdom
    Posts
    2,104
    Quote Originally Posted by Fllo Cristea View Post
    te contrazic.Se pot vedea toate meciurile prietenilor din top eleven indiferent de serverul in care activeaza fiecare.
    Ma contrazici degeaba,nu poti vedea,nu poti incuraja,nu poti face transferuri cu prieteni din alt server,poti juca doar meciuri amicale...

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

    A.C. MILAN LEGENDS-Team Showcase
    http://forum.topeleven.com/team-show...n-legends.html
    Season 45,lvl 43(24 trebles)
    GAME OVER

  6. #16
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by madflo19 View Post
    Eu nu pot sa vad meciurile prietenilor mei care nu sunt in acelasi server cu mine si din cate stiu nu poti sa vezi meciurile celor care sunt in alt server si de asta zic ca e cel mai simplu mod de a afla

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    si eu pot vedea meciurile prietenilor care sunt pe alt server, posibil la tine sa fie o eroare

  7. #17
    Rookie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    93
    Quote Originally Posted by madflo19 View Post
    Ma contrazici degeaba,nu poti vedea,nu poti incuraja,nu poti face transferuri cu prieteni din alt server,poti juca doar meciuri amicale...

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    asa sa fie atunci cum zici tu.Dar eu pot vedea,pot incuraja,nu pot face transferuri cu prieteni din alt server,pot juca amicale cu ei.O seara buna
    florian slaniceanu likes this.

  8. #18
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by madflo19 View Post
    Ma contrazici degeaba,nu poti vedea,nu poti incuraja,nu poti face transferuri cu prieteni din alt server,poti juca doar meciuri amicale...

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    nu stiu de unde ai aceste informatii, dar cel putin la mine nu sunt reale.

    este foarte adevarat ca pe versiunea veche apareau erori (nu se activa butonul de sprijin dar daca restartam jocul aparea si acel buton si puteam sustine)

    eu am prieteni pe alte servere unde pot vedea meciurile si pot sustine acei prieteni, nu pot face insa transferuri (oricum e diferenta mare de nivel si nu as avea nevoie)

  9. #19
    Champion madflo19's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    United Kingdom
    Posts
    2,104
    Se pare ca aveti dreptate,nu am bagat de seama ca sa facut un update pe la sfarsitul lui 2015,greseala mea ❗

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    florian slaniceanu likes this.

    A.C. MILAN LEGENDS-Team Showcase
    http://forum.topeleven.com/team-show...n-legends.html
    Season 45,lvl 43(24 trebles)
    GAME OVER

  10. #20
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by madflo19 View Post
    Ca sa vezi daca sunteti sau nu in acelasi server te duci la meciurile prietenilor tai si daca nu poti sa le vezi meciurile inseamna ca nu sunteti in acelasi server.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    "trucul" asta nu mai merge pentru ca acum iti arata toate meciurile indiferent daca sunteti pe acelasi server sau nu.

    Magda, buna in primul rand.

    Nu poti licita decat pentru jucatorii intre 3-5 stele indiferent de calitate lor.
    Trebuie sa ai minim level 4 la antrenor.
    Trebuie sa fiti pe acelasi server.

    Exista o modalitate de a vedea pe ce server esti dar din motive de siguranta teoretic nu pot posta cum poti vedea asta, desi daca cauti s-ar putea sa gasesti si pe forum metoda.

    Faza cu 1 punct inainte de o stea noua se aplica doar la cei care vand nu si la cei care cumpara.

    Deci daca nu poti face o oferta unui jucator care este intre 3-5 stele si tu ai level 4 sau mai mare inseamna clar ca nu sunteti pe acelasi server.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast