Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22
Like Tree10Likes

Thread: Probleme la transfer

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    7

    Probleme la transfer

    Am in lista mea de prieteni jucatori de nivelul 4 si 5...si nu pot face o oferta la toti prietenii pt nici un jucator ..iar la alti doar pt un jucator sau 2....de ce nu se poate face o oferta orcarui jucator daca suntem la nivelul 4?

  2. #2
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Magda Magdalena View Post
    Am in lista mea de prieteni jucatori de nivelul 4 si 5...si nu pot face o oferta la toti prietenii pt nici un jucator ..iar la alti doar pt un jucator sau 2....de ce nu se poate face o oferta orcarui jucator daca suntem la nivelul 4?
    am verificat si eu in lista de prieteni acest aspect si am constatat ca nu se pot trimite oferte pentru jucatori slabi pregatiti (2-3 stele) sau pentru jucatori foarte dezvoltati (6-7 stele) in rest puteam trimite oferte pentru orice jucator de 4-5 stele. banuiesc ca este un filtru in joc pentru a se bloca eventualele tentative de frauda.

    tu pentru ce jucatori ai dorit sa faci oferte (cate stele aveau)?

    pentru lansarea negocierilor de transfer nu este important nivelul de joc ci este important nivelul de dezvoltare al jucatorului.
    Valentin Nicolae likes this.

  3. #3
    Rookie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    93
    Quote Originally Posted by Magda Magdalena View Post
    Am in lista mea de prieteni jucatori de nivelul 4 si 5...si nu pot face o oferta la toti prietenii pt nici un jucator ..iar la alti doar pt un jucator sau 2....de ce nu se poate face o oferta orcarui jucator daca suntem la nivelul 4?
    salut.ca sa poti face vreo oferta jucatoriilor prietenilor tai in primul rand trebuie sa activati in acelasi server.Asta e prima regula.Nu poti oferta nici un jucator inseamna ca sunteti in servere diferite si nu se poate face nimic.Vorbind despre echipele din acelasi server nu poti oferta jucatori de 1 stea sau 2 stele dar nici de 6 stele in sus si nici pe cei batrani de 32-33 ani carora le-a mai ramas doar 2 sezoane de activitate.bb
    madflo19 likes this.

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    7
    Am incercat la toti jucatorii de la o stea la stele rosii,la 5 prieteni,de nivelele..4,5,11....iar la 2 prieteni pot licita doar un singur jucator de 4 stele....acelasi lucru este valabil ai pt alti prieteni...nu pot sa mi cumpere nici un jucator....unde pot citi,am tot cautat si nu gasesc nicaieri ...mai citisem ca trebuie sa mai aibe un punct de abilitate pana creste cu inca o stea....nici asa nu merge...nici tineri,nici batrani...

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    7
    Se poate vedea undeva daca suntem in acelasi servar?

  6. #6
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Magda Magdalena View Post
    Am incercat la toti jucatorii de la o stea la stele rosii,la 5 prieteni,de nivelele..4,5,11....iar la 2 prieteni pot licita doar un singur jucator de 4 stele....acelasi lucru este valabil ai pt alti prieteni...nu pot sa mi cumpere nici un jucator....unde pot citi,am tot cautat si nu gasesc nicaieri ...mai citisem ca trebuie sa mai aibe un punct de abilitate pana creste cu inca o stea....nici asa nu merge...nici tineri,nici batrani...
    nu trebuie sa cumperi de la prieteni

    mergi in sectiunea de licitatii jucatori si acolo ai 3 variante: licitatii libere / negociere pentru jucatorii care mai au nevoie doar de un punct pentru a se dezvolta / impresar

    Quote Originally Posted by Magda Magdalena View Post
    Se poate vedea undeva daca suntem in acelasi servar?
    din cate stiu eu nu se poate vedea

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    7
    Stiu ca pot lua jucatori si din alta parte
    Dar ideea era ca am 3,4 prieteni care nu mai joaca,si au multi tokeni,bani,si jucatori buni,in conditiile in care nu a jucat mai deloc(chestie pe care nu o inteleg),si vreau sa cumpar jucatori pe bani,tokenuri putini si sa mi cumpere jucatori cu tokenuri foarte multi...pt ca greu se strang tokeni fara sa investesti bani

  8. #8
    Champion madflo19's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    United Kingdom
    Posts
    2,104
    Ca sa vezi daca sunteti sau nu in acelasi server te duci la meciurile prietenilor tai si daca nu poti sa le vezi meciurile inseamna ca nu sunteti in acelasi server.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

    A.C. MILAN LEGENDS-Team Showcase
    http://forum.topeleven.com/team-show...n-legends.html
    Season 45,lvl 43(24 trebles)
    GAME OVER

  9. #9
    Rookie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    93
    Quote Originally Posted by madflo19 View Post
    Ca sa vezi daca sunteti sau nu in acelasi server te duci la meciurile prietenilor tai si daca nu poti sa le vezi meciurile inseamna ca nu sunteti in acelasi server.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    poti fi mai detaliat?nu am inteles cum functioneaza cu vizionarea acestor meciuri.Eu pot vedea toate meciurile prietenilor mei ca sunt sau nu cu mine in server..

  10. #10
    Rookie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    93
    Last edited by Fllo Cristea; 05-10-2016 at 06:35 PM.

Page 1 of 3 123 LastLast