Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
Like Tree5Likes

Thread: Asociatie

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    24

    Asociatie

    Cine vrea sa formeze o asociatie cu mine?
    florian slaniceanu likes this.

  2. #2
    Rookie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    93
    sal.dar stii cum functioneaza treburile pe acolo?
    florian slaniceanu likes this.

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    24
    Pai acum am incercat sa descopar ce este cu aceasta competitie ..eu am inteles urmatoarele
    In fiecare weekend va fi un turneu in care vor fi 4 asociatii .Fiecare asociatie poate sa contina de la 4 pana la 6 membri .
    Fiecare membru al asociatiei va juca impotriva fiecarui membru din cealalta asociatie...la o victorie primesti 3 pct pentru egal 1 punct si la infrangere 0 puncte ...la finalul meciurilor asociatia care a strans cele mai multe puncte merge in finala ...iar membrii unei asociatii pot sa isi transfere jucatori de care au nevoie ..ceva de genu
    Last edited by Yuly Ioan; 06-07-2016 at 09:40 AM.
    florian slaniceanu likes this.

  4. #4
    Champion madflo19's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    United Kingdom
    Posts
    2,104
    Facilitatea Asociații de top Eleven vă oferă posibilitatea de a crea propria asociație de fotbal și invita prietenii să se alăture. Împreună, concurează împotriva altor asociații și să demonstreze că a ta este cea mai buna. Sprijinirea prietenilor prin nou-nouț de chat
    Prezentare generală
    Orice Manager poate face echipă cu alți manageri și poate forma propria lor asociatie. Împreună, atunci se poate juca împotriva altor manageri Asociații și concurează pentru trofee. Pentru a participa la turnee si pt a avea propria asociatie aveti nevoie de cel puțin 4 membri și maximum 6. Invită-ți prietenii să se alăture și să înceapă drumul spre glorie!
    Echipa cu manageri din diferite niveluri de liga

    Se pot asocia manageri din diferite niveluri,nu conteaza nivelul la care este un manager
    Turnee

    In fiecare week-end, să ia parte în anul 4 turneu Asociațiilor Asociații. Asociere Fiecare membru primeste 3 puncte pentru victorie și unul pentru egal. Cu semi-finale jucate pe sâmbătă, cele două asociații cu cele mai multe puncte joaca în finala de duminică.
    Pentru a concura în Turneul Asociațiilor Unsprezece Top ai nevoie de cel puțin 4 membri din contul dvs. Top Eleven Când Asociația are programate turnee (joi). Asociațiile de pot avea până la șase membri.

    Nu există leziuni sau condiție picături

    jucătorii vor recupera după meciurile turneului, astfel încât să nu aveți nevoie să vă faceți griji cu privire la leziuni sau stare, ei vor fi exact în aceeași stare și starea asociației au fost înainte de meciuri. Se va vedea starea jucătorilor tăi ca de obicei merge în jos în timpul meciurilor Asociatiile turneului, dar după meci nivelul va reveni la starea dorită la înainte de bu.

    Recompense

    După fiecare turneu, toți membrii asociației vor primi un pachet de toate cele trei tipuri de catalizatori:, Tratamente si resturi de Boosters Moral.

    Castigatorii turneului vor primi 5 relee de detonare de fiecare tip. Apoi, toți membrii asociației care va obține locul 2 trei relee de detonare de fiecare tip, cum ar fi clasati 3-a va primi 2 din fiecare, iar membrii asociației rămași vor primi câte unul din fiecare tip.

    După fiecare sezon, Asociațiile pot obține Promovat la divizia superioară, diviziunea actuală șederea lor în BE sau declasate. Atunci când este asocierea Superior Promovat la divizarea sau stă în divizare, toți membrii asociației Jetoane Voi primi o recompensă. Cantitatea depinde repartizarea în asociație este:

    - Promovarea la (sau rămânerea în) Divizia Bronz 2: 2 Jetoane
    - Promovarea la (sau rămânerea în) Divizia Bronz 1: 4 Jetoane
    - Promovarea la (sau rămânerea în) Silver Divizia 3: 7 Jetoane
    - Promovarea la (sau rămânerea în) Silver Divizia 2: 10 Jetoane
    - Promovarea la (sau rămânerea în) Argint Divizia 1: 15 Jetoane
    - Promovarea la (sau rămânerea în) Divizia de Aur 3: 20 Jetoane
    - Promovarea la (sau rămânerea în) Divizia de Aur 2: 30 Jetoane
    - Promovarea la (sau rămânerea în) Divizia de Aur 1: 50 Jetoane
    - Promovarea la (sau rămânerea în) platină Divizia: 100 Jetoane

    Verificați toate detaliile here.

    Bonus

    Aveți posibilitatea de a organiza o sesiune scurta de antrenament pt a va imbunatatii jucatorii
    Chat

    Asociația de manageri pot discuta cu alți membri pentru a coordona strategii pentru turnee, formare cerere bonusuri, solicita jucătorilor de împrumut de la alți manageri ...

    jucători de împrumut

    Asociația managerii pot să împrumute jucători la alți membri. Toți membrii se pot obține până la trei jucători împrumutată de la alți membri ai
    Rezervări / carduri Penalty

    Cartonașele nu Se reportează de la semi-finale la finala , nici în competițiile oficiale (Liga, Cupa, Liga Campionilor).

    Google translate,scuze pt greselile de traducere,nu am avut timp sa modific decat pe alocuri

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    florian slaniceanu likes this.

    A.C. MILAN LEGENDS-Team Showcase
    http://forum.topeleven.com/team-show...n-legends.html
    Season 45,lvl 43(24 trebles)
    GAME OVER

  5. #5
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196
    Cine are nevoie de un noob in asociatie sunt prezent

    Asociatie-asociatie.jpg

  6. #6
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Adam Andrei View Post
    Cine are nevoie de un noob in asociatie sunt prezent

    Click image for larger version. 

Name:	asociatie.jpg 
Views:	40 
Size:	102.7 KB 
ID:	68176
    1. sa sti ca toti am fost noobi (cred ca am mai spus asta)
    2. lotul tau este foarte bun fata de multe alte loturi pe care le-am vazut
    3 nu poti fi invitat in alianta decat de cei pe care ii ai in lista de prieteni

    daca nu te invita nimeni, vezi ca ai idreapta butonul pentru asociatii, daca dai click pe el iti va arata o lista de asociatii, te uiti sa vezi cum arata membrii acelor asociatii si acolo unde crezi ca e mai bine te inviti singur

    sunt asociatii unde intrarea membrilor este la liber (adica dupa ce dai click sa te alaturi vei intra direct in acea asociatie) si sunt asociatii unde trimiti cererea si membru fondator te accepta sau te respinge.

    eu zic sa intri intr-o asociatie care este deja formata si pe care o gasesti cu butonul de asociatii (eu asa am procedat).

    succes!

  7. #7
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196
    Mersi pentru precizari deja am vazut cum functioneaza ) si stiu ca lotul meu nu e asa rau pentru asociatii insa mie imi apar doar asociatiile italiene ( aici traiesc)si as fi preferat sa fiu cu ai mei ( romani) nu pentru ca sunt rasist sau altceva Doamne fereste .Am lasat id meu de FB aici pe forum la sectiunea ID si am facut si o serie de req. celor ce si-au lasat id (in special la ultimile postari pt ca la cei mai vechi presupun ca deja au lista super FULL ex. tu floriane)
    Iti multumesc pt. ca ai fost si esti destul de dragut pentru a imi explica toate lucrurile si nu doar tie ci si celorlalti(madflo 19, Zaharia etc )Oricum faceti o treaba super cu toate informatiile postate aici (pe forum)Pacat ca multi doar intra citesc si ies
    florian slaniceanu likes this.

  8. #8
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Adam Andrei View Post
    Mersi pentru precizari deja am vazut cum functioneaza ) si stiu ca lotul meu nu e asa rau pentru asociatii insa mie imi apar doar asociatiile italiene ( aici traiesc)si as fi preferat sa fiu cu ai mei ( romani) nu pentru ca sunt rasist sau altceva Doamne fereste .Am lasat id meu de FB aici pe forum la sectiunea ID si am facut si o serie de req. celor ce si-au lasat id (in special la ultimile postari pt ca la cei mai vechi presupun ca deja au lista super FULL ex. tu floriane)
    Iti multumesc pt. ca ai fost si esti destul de dragut pentru a imi explica toate lucrurile si nu doar tie ci si celorlalti(madflo 19, Zaharia etc )Oricum faceti o treaba super cu toate informatiile postate aici (pe forum)Pacat ca multi doar intra citesc si ies
    eu sunt intr-o asociatie doar cu germani, asa ca nu cred sa fie nici o problema pentru aceasta faza.

    in timp cu siguranta o sa apara modificari, fiecare membru e liber sa plece oricand doreste dintr-o asociatie, cu timpul ai sa gasesti si alte asociatii.

    ideea este ca decat o asociatie cu romani dar care sa nu aiba loturi puternice, mai bine mergi intr-o asociatie cu echipe mai puternice si jucatori straini si pe parcurs sa te muti in alta asociatie (eu am gasit cateva asociatii facute de romani cu jucatori care aveau loturile de 3 stele - nu cred ca pot avea ceva realizari cu loturi de 3 stele)

  9. #9
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196
    Intrebare : jucatorii pe care tu ii imprumuti nu iti vor mai fi valabili in lotul tau la meciurile din asociatie corect ? sau cel putin asa ar fi logic !

  10. #10
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Adam Andrei View Post
    Intrebare : jucatorii pe care tu ii imprumuti nu iti vor mai fi valabili in lotul tau la meciurile din asociatie corect ? sau cel putin asa ar fi logic !
    asa ar fi logic, dar o sa vedem

Page 1 of 2 12 LastLast