Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 71 to 78 of 78
Like Tree62Likes

Thread: NOU - Asociatii

  1. #71
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by madflo19 View Post
    Daca zici ca ai bagat bani,trebuia sa citesti si u regulile jocului astuia,eu in ultimele 6 sezoane am castigat 5 cupe si am pierdut o finala juccand cu adversari cu 3-5 lvl peste mine,deci se poate daca stii sa joci,dar daca faci comparatii intre fotbalul real si un fotbal manager pai esti departe rau...
    Daca nu faceai magarii nu ti luau tokenii aia..

    Sent from my SM-A310F using Tapatalk
    bine spus, bravo.

  2. #72
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by ady78 View Post
    da madflo tu ai capul sa nu iti ploie in gat .habar nu aveti ce inseamna sa fi meneger de o echipa si veniti cu argumente penibele .De ex florin slaniceanu un bagator in seama imi spune mie ca daca eu am echipa puternica si adversari mei vor fi puternici ca mine si se pare normal pt el .....dar de ce mie imi da echipe si mai puternice ca a mea de alt nivel fata de ce nivel sunt eu aici e buba .daca vrei un exeplu uitate in campionate da si vezi cat investeste barcelona madrid si joaca cu echipe mai slabe la ei nu se fac alegeri diferit fata de ceilalti .ei investesc pt a castiga asa fac si eu investesc sa am echipa buna pt nivelul meu nu sa am dea sa joc cu 2-3 nivele peste mine .Spunemi cat vor fi adversari mai buni ca mine daca sunt peste mine ca nivel a echipa mea e de 6 stele a lui pune inca 2 nivele adica 8 stele ce sansa am eu sa castiga ?dac vreti o ideie pt cupa ca cupa e cea mai mare problema sa se afca astfel exeplu(daca tu ai echipa de nivel 30 in cupa sa intre echipe doar de nivel 29-30-31 aatt aici e corect nu tu de 30 si restul de 32-33.si da sunt suparat fintca sumele din acest joc sunt enorme tinand cont ca e doar un siplu joc ,unde preturile ar trebui sa fie modice nu de sumele care sunat acum sia tunci binenteles ca te enervezi .pentru un jucator sa il pui la antrenor special sa il faci ful te costa 400 de euro tie ti se pare corest suma asta .cand bagi bani ai si cerinte si ai tot dreptul la explicatie sunt pana la urma bani tai. MENEGER INSEAMNA CA DACA AI BANI ESTI CEL MAI BUN DACA NU STAI IN BANCA TA SI JOCI LA TRECEREA TIMPULUI EU CAND AM FACUT ECIPA BUNA PLUS PRIETENI MEI DIN ASOCIATA AU AFCUT LA FEL AM FACUT SA CASTIGAM SI AM VAZUT CA ECHIPELE SUNT SLABE ACUM CUM AVEM ASOCIATIA IN GENERAL DE 7 STELE NE AD DOAR ECHIPE DE 8 STELE SI E NORMAL SA NU MA OFTIC PT BANI CARE AM INVESTIT .Si sa va mai spun ceva stiti ca top elevan mia spart un cont de faccebok si mam trezit ca aveam 3700 tokeni pe minus .
    Asta sunt astia niste hoti care fura in continu de la acei care incearca sa se simta si ei bine.De ce nu pun pentru sumele astea a lor din joc si ei un premiu daca castigi toate 3 campionatul cupa si liga premiu de 1000 de euro sa stiu si eu ca investesc sa castig bani
    nu sa bag bani si nici macar nu ma lasa sa castig sa spunem ca un campionat cupa si chiap sunt 40 meciur sa castig 38
    dapoi sa mai dea bani .sunt astia de la joc miliardari din prostia noastra de a baga bani in ceva ce nu castigi nimic .
    CU ASAT VAM PUPAT EU UNUL NU MAI BAG NICI UN BAN INVESTITIE DE CACAT
    Draga domnule analfabet, etapele sunt urmatoarele:
    - pune mana pe un abecedar si invata sa scri si sa vorbesti,
    - lasate de furat, nu face bine la ficat - daca furi esti prins (asta referitor la acei tokeni)
    - dupa ce ai sa reusesti sa citesti - incearca sa cauti regulile de joc sa intelegi acest joc, aici e putin mai dificil pentru tine
    madflo19 and Cardos Marius like this.

  3. #73
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196
    Ceea ce ma supura este faptul ca acest domn isi refuleaza toate neimplinirile catre cei ce i-au raspuns .Fiecare are dreptul la o opinie personala inclusiv eu sau tu dar incercand sa ramanem in cei 7 ani de acasa
    Daca nu doreai parerile altora de ce ai mai postat aici ????
    Te crezi profesor de limba romana cee ce implica alte frustrari in momentul in care nu ai alte argumente te legi de ortografia altora sau de modul de exprimare !!!
    NU iti place jocul NU IL MAI JUCA !!!!!!!!
    Poate oi fi copil la cei 32 de ani ai mei dar batut in cap inca nu doar la fundulet ma mai bateau ai mei cateodata !!!!!!

    Referitor la argumentele de manager :
    Daca stii ce insemna manager nu te poti plange cand pierzi pentru ca nu tine direct de tine am mai postat si ma repet
    Tu antrenezi pui jucatorii intr-o anumita pozitie si apoi depinde doar de ei
    Nu intelegem nimic de manager dar de cele mai multe ori reusesc sa bat adversari mult mai puternici ca mine
    Te plangi ca ai doar adversari mai grei si tu schimbi echipa o portita a acestui joc daca tu reduci echipa la 40-60 % in seara asta sa imi arati si mie ce adversari vei avea dupa
    SI CINE TE PUNE SA BAGI BANI ???? Vine ala de la top eleven si iti pune pistolul la tampla ????
    Cand investesti intr-un astfel de joc e ca si cum ai investi intr-un fond pierdut
    Si faptul ca bagi bani nu insemna ca tre sa castigi neaparat (mai era unu pe aici care urla la fel ca el nu mai baga bani)
    Bai fratilor tineti-va banii acasa daca nu sunteti in stare sa acceptati faptul ca este doar un joc
    Si e usor sa te umfli in pene in spatele unui monitor doar nu este nimeni sa te puna la punct nu ???
    Pacat ca toti ne credem civilizati dar cand cineva nu ne imparte acelasi pct. de vedere devenim violenti (si prin vorbe se cheama tot violenta) !!!!
    Last edited by Adam Andrei; 09-17-2016 at 06:42 PM.
    florian slaniceanu likes this.

  4. #74
    Newbie
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Valencia, Spain
    Posts
    17
    sa ma fut eu in transu top elevan de cacat bag bani si perd cu taoate echipele mai slab coatate .am jucat azi in asociatie si per total erab mult peste adversari si am pierdut cu toate echipele idioti dracului sa va fut eu in gura de cacati lasa ca fac eu un sait pentru toti acei care vor sa dam in judecat jocul fintca anumiti au avantaje chiar adca au echipa slaba sa ne fure noua bani idioti dracului .iar acei care vor incerca sa ia apararea la joc le fut mama in gura stiu ce vb in pula mea joc de 6 ani dar mai mare accat ca la jocul asta nu am vazut adica am echipa de 110 si ala de 101 ma bate cu 5-2
    ma lasi

  5. #75
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196
    Nu are nici un rost sa mai comentez ))))))) !!!!!!
    florian slaniceanu likes this.

  6. #76
    Rookie TuninGGamer's Avatar
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    62
    Nea Ady termenul invincibilitate in fotbal nu exista(poate doar la box) ... si ... da orice cacat de echipa poate da de pamant cu echipe mult mai titrate,asta-i farmecul fotbalului si de aceea ramane cel mai iubit sport pe mapamond.
    Intr-adevar are si jocul scaparile lui dar trateaza-l ca atare,ia-l ca pe o forma de divertisment

  7. #77
    Apprentice Catalin Joel's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Timisoara, Romania.
    Posts
    278
    Quote Originally Posted by ady78 View Post
    sa ma fut eu in transu top elevan de cacat bag bani si perd cu taoate echipele mai slab coatate .am jucat azi in asociatie si per total erab mult peste adversari si am pierdut cu toate echipele idioti dracului sa va fut eu in gura de cacati lasa ca fac eu un sait pentru toti acei care vor sa dam in judecat jocul fintca anumiti au avantaje chiar adca au echipa slaba sa ne fure noua bani idioti dracului .iar acei care vor incerca sa ia apararea la joc le fut mama in gura stiu ce vb in pula mea joc de 6 ani dar mai mare accat ca la jocul asta nu am vazut adica am echipa de 110 si ala de 101 ma bate cu 5-2
    ma lasi
    Pentru limba romana apasati tasta 1.
    Sper sa-l baneze cineva cat mai repede pe acest specimen...

  8. #78
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196
    Nea Ady termenul invincibilitate in fotbal nu exista(poate doar la box) ... si ... da orice cacat de echipa poate da de pamant cu echipe mult mai titrate,asta-i farmecul fotbalului si de aceea ramane cel mai iubit sport pe mapamond.
    Intr-adevar are si jocul scaparile lui dar trateaza-l ca atare,ia-l ca pe o forma de divertisment
    Lasati-l ma ca a bagat bani in jocul asta ( de parca ar fi singurul) )))

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678