Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
Like Tree8Likes

Thread: ce pot face?

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    6

    ce pot face?

    Vreau sa mentionez faptul,ca aveam o echipa buna,am inceput jocul prin 2012.dar cu timpul,am inceput sa ma plictisesc,nivelul ajuns pe atunci era 16,insa s-a facut o modificare,si eu ca un fraier,am dat sa-mi schimb echipa,cred ca a fost cea mai mare greseala din viata mea, aveam stadion bun,si restul facute cam cum se putea,acum am o echipa,buna,dar fara modificari la stadion si la restul,cum pot sa fac rapid mai multe constructii,nu am bagat si nici nu am sa bag bani pentru tokeni ce pot face?-0.jpg

  2. #2
    Champion madflo19's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    United Kingdom
    Posts
    2,104
    Nici nu are rost sa bagi tokeni sa termini constructiile mai rapid(doar cu tokeni se poate),oricum nu ai mari beneficii de pe urma lor,cu atat mai mult la inceput..

    Sent from my SM-A310F using Tapatalk
    florian slaniceanu likes this.

    A.C. MILAN LEGENDS-Team Showcase
    http://forum.topeleven.com/team-show...n-legends.html
    Season 45,lvl 43(24 trebles)
    GAME OVER

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    6
    doresc sa fac o echipa beton,doar ca nu se poate vad,antrenamentele imi obosesc jucatorii,tokeni nu am ca sa cumpar tratamente, cam asta nu stiu ce sa fac

  4. #4
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196
    Dso Ionutz echipa betoana ce vrea sa insemne ????? pentru ca o echipa betoana te ajuta doar un sezon dupa care ai de suferit cand treci la nivelul urmator asta daca te intereseza tripla daca nu atunci poti face o echipa betoana doar pentru campionat (dar si acolo risti)
    Este doar o parere personala !!!!

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    6
    adica ,vreau sa fac jucatori tineri,sa-i fac 6+ stele,dar nu am nici tokeni nici stimulete,asta nustiu cum sa o rezolv

  6. #6
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196
    Simplu in prima zi de campionat te trezesti la 4 dimineata(imediat dupa resetarea serverului)prinzi LISTA cumperi cei mai scumpi jucatori pe care ii gasesti de 18-19 ani (aceia sunt nordgen,jucatori tineri cu o dezvoltare dubla fata de ceilalti jucatori normali) in prealabil strangi toti verzi ce iti pica gratis (urmarind meciuri,si urmarind video-pentru a doua varianta recomand cu tarie ISO sunt mult mai avantajati fata de ANDROID )
    Pentru a strange suficienti verzi as recomanda minim 2 sezoane de sacrificiu !!!
    Spor la treaba !!!!
    florian slaniceanu likes this.

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    6
    ce pot face?-00.jpg
    asa arata echipa mea,dar nu ii pot antrena, ca nu sunt odihniti,sunt ff obositi

  8. #8
    Champion madflo19's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    United Kingdom
    Posts
    2,104
    Fara pachete de odihna nu ai cum sa poti sa ti antrenezi jucatorii pt a le creste semnificativ calitatea,din ce vad in imaginea pe care ai pus o,vrei sa adaugi pozitii noi la unii jucatori...in 2 sezone poate ca o sa reusesti,fara pachete verzi
    florian slaniceanu likes this.

    A.C. MILAN LEGENDS-Team Showcase
    http://forum.topeleven.com/team-show...n-legends.html
    Season 45,lvl 43(24 trebles)
    GAME OVER

  9. #9
    Newbie
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    6
    dar faza e ca nu pot sa raman in acelasi campionat ) bat orice echipa,

  10. #10
    Champion madflo19's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    United Kingdom
    Posts
    2,104
    cred k promovezi pt ca ai echipa buna,din 14 echipe 7,chiar 8 echipe promoveaza,e usor,problema e alta,trofee castigi?ca dupa parerea mea,asta e scopul
    florian slaniceanu likes this.

    A.C. MILAN LEGENDS-Team Showcase
    http://forum.topeleven.com/team-show...n-legends.html
    Season 45,lvl 43(24 trebles)
    GAME OVER

Page 1 of 2 12 LastLast