Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20
Like Tree26Likes

Thread: Din capitolul sa iti dai cu barda in ..........

  1. #1
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196

    Din capitolul sa iti dai cu barda in ..........

    Lvl de joc 8
    Cl Lvl 9
    Cupa Lvl 11

    Nivel echipa 109% pe primul 11
    Cum se poate ca la lvl 8 sa te dea in CL de lvl 9 ????????Inteleg la lvl superioare dar la 8???? sunt singurul prost de lvl 8 restul de 9 !!!!!Si nu mi se pare exagerat primul 11 la 109 % avand in vedere ca rezervele erau de o 1 stea la tragerea la sorti deci valoarea lotului pe general era mai mica !!!

  2. #2
    Champion madflo19's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    United Kingdom
    Posts
    2,104
    Se pare ca au stricat si ch l-ul,f multi sunt in ch l cu echipe +1lvl,indiferent de lvl-ul la care sunt,printre ei sunt si eu 😡

    Sent from my SM-A310F using Tapatalk

    A.C. MILAN LEGENDS-Team Showcase
    http://forum.topeleven.com/team-show...n-legends.html
    Season 45,lvl 43(24 trebles)
    GAME OVER

  3. #3
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196
    Nu mi se pare in regula, cupa k am inteles-o insa CL ar trebui sa joace pe lvl nu pe stele si aparte asta doar anumiti jucatori o iau in f... nu toti !!!!!!
    Pai am de 136%,128%...etc din prima zi astia ajung la 8 stele lejer prin ..... o sa bag 2500 de verzi ca ridic echipa la 8 stele
    Ala de 128% e exact ca mine la nivelul 9 nu are jucatori noi(are lotul de 20-25 ani toti cu dubla tripla pozitie) ala nici macar rezervele nu lea schimbat eu de ce plm sunt in aceeasi CL cu el,pentru ca ala dupa regula ar trebui sa joace la lvl 10) ??????
    Ia sa punem un tichet la astia sa vad ce au de zis !!!!!!
    florian slaniceanu likes this.

  4. #4
    Champion madflo19's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    United Kingdom
    Posts
    2,104
    Nu mai pot ei de ticket-urile noastre,ei nici macar nu vor sa ne spuna cum se fac extragerile pt fiecare competitie, pe ei ii inteteseaza cum sa faca cat mai mult profit,iar de cand cu jmecheria cu asociatiile,nu le mai iese la fel ca inainte

    Sent from my LG-K500n using Tapatalk

    A.C. MILAN LEGENDS-Team Showcase
    http://forum.topeleven.com/team-show...n-legends.html
    Season 45,lvl 43(24 trebles)
    GAME OVER

  5. #5
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196
    Pai daca nu au creier nu e vina noastra Au facut asociatiile dar cum plm poti sa joci contra unui jucator de la marginea serverului unde timpul a inghetat si reuseste sa isi faca echipa de 8-10 stele fara sa cheltuiasca nimic sau sa joci contra asociatiilor de un om ????? cu 6 conturi ???? pe care el le gesteneaza cum vrea care sunt inghetate la lvl si au 9 stele si altele care sunt mici ???? E usor sa castigi asa !!!!!Dar asta e un alt discurs
    Am cheltuit o groza de bani in primele sezoane dar nu prea se mai merita pentru ca nu e corect ceea ce fac ei !!!!!!
    florian slaniceanu likes this.

  6. #6
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    1. sfatul meu este sa trimiti ticket, daca toti vor trimite ticket este foarte posibil sa apara si ceva schimbari.
    2. incearca sa nu mai investesti bani - o sa tratezi cu mai multa "usurare" aceste mici ciudatenii ale jocului - este testat de mine

    PS mult succes tututror in noul sezon!
    Adam Andrei likes this.

  7. #7
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    alooo,colegule, de cand e Balint fundas? cred ca de aia te-au si bagat astia in ucl cu echipe mai puternice

    daca tot ai echipa de super vedete made in Romania, pune si tu fundasi adevarati Miodrag Belodedici (sa fie aceeasi generatie cu restul echipei) sau Mirel Radoi.

    Gavril Pele Balint a fost un mijlocas de mare valoare si nu cred ca a jucat nici in vise pe post de jundas

    executa urgent modificarea ca altfel te reclam la nordeus sa te bage doar cu echipe de lvl superior si in campionat si in cupa si in ucl


    PS. esti dator cu o bere, daca nu faceam galerie te halea adversarul, deja te luase tare cu gol din minutul 2. cum am intrat eu in tribuna si am inceput sa fac galerie cum ai intors rezultatul
    Last edited by florian slaniceanu; 11-14-2016 at 12:46 PM.
    Adam Andrei likes this.

  8. #8
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196
    Ticket trimis :
    Nordeus Support Team
    November 14, 2016, 13:11 +0100
    Ciao Adam,

    grazie mille per averci contattato.

    Gli abbinamenti di Champions oltre ad essere fatti in automatico, ruotano intorno a due criteri: il livello e la qualità. Il server cerca sempre di accoppiare squadre che siano o dello stesso livello o al massimo uno o due superiori, raramente due perché in primis lo squilibrio sarebbe troppo alto. Ora, ci dispiace che tu ti sia dovuto scontrare contro squadre che sono di un livello superiore, ma il nostro sistema non è sempre infallibile.
    Siamo a conoscenza del limite di questa peculiarità, ti assicuriamo che siamo sempre a lavoro per migliorarci, anche in questo aspetto, ma al momento la realtà è troppo complessa per essere replicata alla perfezione dal nostro gioco e quando si tratta di abbinamenti e di criteri, il metro di giudizio è sempre diverso.

    Ti ringraziamo per la tua comprensione.

    Cordiali saluti

    Adam Andrei
    November 13, 2016, 21:36 +0100
    Come mai gioco in CL a un lvl superiore,e ci sono giocatori a giocare contro di me in CL de la stesa portata ma a un lvl superiore ex:
    Io ho 109% lvl 8, quel altro a 129% pero e lvl 9 si que anche lui a 109%
    non a fatto nouvi aquisti e nemeno non a bruciato buste verdi ( ho guardato a le 5.30 di matina)Lui perche no gioca in un lvl superiore e deve giocare contra di me ?????? Solo io devo prenderlo nel c...... ???????
    Non ci sono altri giocatori di lvl 8 ne la mia CL si que solo a me toca ?????
    Se servono foto vi li mando o entrate nel mio conto a vedere pero cosi non va e non e giusto o il CL si gioca su i lvl pari o se no dobiamo esere pari, non io a tera e quelo uguale a me vita facile !!!!!!!!
    Vorei una risposta logica se ce grazie ?????

    Deci pe scurt ne pare rau ca ai luat-o in f...... lucram la asta ))))

    Discursul banilor nu tine doar de faptul de a castiga cu orice pret ci tine si de faptul ca atunci cand cineva munceste e mai mult decat just sa si castige de pe urma muncii lui!!!!

    Balint e pedepsit stiu prea bine ca a fost mijlocas dar acum trei sezoane m-a costat o tripla asa ca a fost retrogradat in aparare (ma refer la nume )) )
    Acuma e in mare risc de a ajunge portar Raducioiu ca prea face fite mai are sezonul asta sa isi spele pacatele daca nu poarta il mananca ))))

    Bere nu mai dau ca e iarna dar ofer in schimb vin fiert (muscat-hamburg) cu scortisoara si zahar daca te intereseaza te astept cu mare drag !!!!!!!!

  9. #9
    Champion madflo19's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    United Kingdom
    Posts
    2,104
    Ieri a fost o zi de kkt,1-1 in ch l cu o echipa 50% calitate,eu 116%,gol marcat de un fundas
    In campionat,2-2,ok,adversarul 102%,nu f mare diferenta,dar ce sa vezi,ambele goluri ale mele marcate de 2 fundasi,din nou si ma intreb,atacantii mei nu mai stiu sa inscrie?aml-ul meu are peste 800 de goluri in mai putin de 500 de meciuri,adversarul a inscris 2 goluri din corner,dar stiu,atunci cand rezultatul este deja stabilit de sistem inainte de a se juca meciul nu ai ce sa faci..

    Sent from my LG-K500n using Tapatalk

    A.C. MILAN LEGENDS-Team Showcase
    http://forum.topeleven.com/team-show...n-legends.html
    Season 45,lvl 43(24 trebles)
    GAME OVER

  10. #10
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    confirm si eu ca a fost o zi neagra in care serverul a decis cum a vrut el.

    Am avut bulan ca am facut doar 1-1 in campionat dupa ce am tras de 26 de ori la poarta DAR din cele 26 de suturi doar 5 au fost pe poarta - portarul lui a apart 4 suturi si cu greutate am marcat un gol. El cu echipa mult mai slaba a tras de 2 ori la poarta ambele suturi am fost pe poarta 1 aparat de portar si unul a fost gol. La final doar 1-1.

    Ce ma deranjeaza cel mai tare este ca serverul face "misto" de noi cu aceste rezultate si se mai si lauda cu aceasta, mesajul primit la sfarsitul meciului de la raportul meciului " adversarul a jucat mult mai bine decat era de asteptat"
    Last edited by florian slaniceanu; 11-16-2016 at 09:14 AM.
    madflo19 and Adam Andrei like this.

Page 1 of 2 12 LastLast