Results 1 to 8 of 8
Like Tree3Likes
  • 1 Post By funqer
  • 1 Post By snakkke
  • 1 Post By madflo19

Thread: Meci campionat in ziua 2

  1. #1
    Rookie
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    89

    Meci campionat in ziua 2

    Poza este facuta azi, dupa incheierea meciului din cupa.

    Meci campionat in ziua 2-img_20170109_133753%5B2%5D.jpg

    Cu totii stim ca meciurile din campionat incep in ziua 3, cand apar si la programul competitional.

    Meci campionat in ziua 2-img_20170109_134206%5B1%5D.jpg

    Din cate se vede, imi apare deja meciul de campionat pe prima pagina, insa nu si la program competitional. Este deja facut campionatul si a aparut la mine ca si o eroare, sau se face diseara extragerea? E prima oara cand mi se intampla...
    florian slaniceanu likes this.

  2. #2
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    la fel arata si la mine, probabil ca este stabilit deja campionatul dar il vom vedea abia maine
    florian slaniceanu likes this.

  3. #3
    Champion madflo19's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    United Kingdom
    Posts
    2,104
    In ultimele sezoane am observat ca poti sa vezi cu cine joci in campionat din ziua a doua,acum ink nu mi arata,probabil dupa ce voi termina si returul cupei imi va arata,la fel si la meciurile din asociatie,poti sa ti vezi adversarul cu cateva ore inainte de "extragere"
    florian slaniceanu likes this.

    A.C. MILAN LEGENDS-Team Showcase
    http://forum.topeleven.com/team-show...n-legends.html
    Season 45,lvl 43(24 trebles)
    GAME OVER

  4. #4
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    la mine e pentru prima data cand vad meciul urmator de maine din campionat desi nu vad inca echipele din campionat.

    in asociatii am vazut si eu meciurile inainte de stabilirea turneului dar doar cu cca 15 minute inainte de stabilirea turneului

    cred ca sunt ceva erori de programare

  5. #5
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    o alta noutate ar fi cupa. din ce am vazut la mine pe 2 conturi adversari sunt toti de acelasi nivel cu mine( din ce i-am studiat, poate mi-au scapat cativa)

  6. #6
    Rookie
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    89
    Aha, deci nu sunt singurul care a patit chestia asta... o fi vreo eroare de la server. si la mine in cupa sunt toti de acelasi nivel.

    Multa bafta in noul sezon!

  7. #7
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Teoretic nu ar trebui sa arate adevarsarul decat in ziua respectiva, ziua in care e programat jocul insa aceasta eroare nu schimba jocul in sine. Oponentii din campionat sunt stabiliti dinainte.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    8
    Ceva nou in sistem !