Jan 2017
    89

jucator eliminat

Deci eu nu inteleg cum functioneaza jocu' asta...

Pana in minutul 54 cand a primit rosu' aveam 64% posesie, aveam faze numai eu, el a avut 2 faze a dat 2 goluri.
    Dupa ce a luat rosu', deci cu un om mai putin, era peste mine la posesie, ba chiar mi-a mai dat 2 goluri.

Si nu e prima oara cand observ chestia asta... O echipa dupa ce primeste cartonas rosu joaca mai bine. Si nu inteleg de ce...

Imi trebuia un nenorocit de egal sa ma calific in finala ch league, dar se pare ca serveru' le stie pe ale lui...

783
    Stai linistit, se intampla eu am patit si mai rau am fost eliminat din ucl dupa ce a primit el un rosu, reusind sa mai inscrie de 2 ori impotriva mea, dar si eu am batut dupa ce a luat el rosu, asta e jocu se intampla si in realitate.

4. #4
    Rookie
    Jan 2017
    89
    Mda...uite iar. Alt meci, aceeasi poveste. Pentru aia care cred ca e o intamplare. ASA E FACUT JOCUL... Am condus 4-0, dominam clar meciu', minutu 60, el ia cartonas rosu. De atunci n-am mai jucat absolut nimic si s-a terminat 4-2.

Jocu' asta e o facatura, mi s-a luat... intr-un an jumate' de cand il joc cred ca le-am vazut pe toate. E facut sa bagi bani in el si te arde cand te astepti mai putin.

Ar trebui update-uri serioase si gameplay mai realist...altfel vor fi multi care nu vor mai juca.

5. #5
    Apprentice
    Nov 2015
    281
    Chiar tu ai constatat ca este un "JOC" , asa ca nu trebuie decat sa incerci sa-l intelegi, factorul aleator/random este pretutindeni, asa ca si in "JOC" este prezent.
    Din proprie experienta este undeva la 20% poate chiar mai mult, asa ca orice mica greseala facuta de echipa mai buna este penalizata de motorul jocului, altfel cum ai putea sa bati o echipa mai buna? Banii investiti in el nu-ti garanteaza succesul, iar statistica din timpul meciului este bine de urmarit.
    missing T11 old form

6. #6
    Rookie TuninGGamer's Avatar
    Jul 2015
    62
    Nu te bucura niciodata cand adversarul ramane in 10 oameni mai ales daca este vorba de un meci din categoria tur-retur(Cupa/UCL) deoarece exista riscul sa ramai cu un ranjet tamp pe fata ) "Fermecatorul TopEleven" )