Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: SEZONUL 89 - Sunteti gata?

  1. #1
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783

    SEZONUL 89 - Sunteti gata?

    MULŢUMIM
    tuturor celor care au fost alături de noi în sezonul precedent şi un călduros

    BINE AŢI VENIT
    în noul sezon!

    Înainte să începem avem câteva întrebări pentru voi:

    Ce aţi învăţat din sezonul precedent?
    Pe ce loc v-aţi clasat sezonul trecut?

    Care este nivelul actual?
    Care este bugetul vostru pentru acest sezon?
    Ce doriţi să schimbati?
    Care este obiectivul vostru pentru acest sezon?

    BAFTA!

  2. #2
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Sezonul trecut am pierdut tripla, locul 1 in campionat, locul 1 in cupa si locul 2 in ucl..........

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    8
    Sezonul trecut am facut tripla.Impreuna cu asociatia NOY UNITED am reusit 3 tripla (fiecare membru)

  4. #4
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Sezonul asta totul merge bine pentru mine ca si sezonul trecut

  5. #5
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Salutare, m-am întors după o absența luuunga 😂 momentan echipa mai e doar in campionat, momentan in primele 4 locuri! Sperăm la o clasare in top 3 !

    Trimis de pe al meu HUAWEI VNS-L21 folosind Tapatalk

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    2
    last season we we missed champion UCLA

  7. #7
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Campionat locul 1 6 pct dif de locul 2, in cupa am fost eliminat iar in ucl ies din grupe

  8. #8
    Rookie
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    89
    Domnu' moderator, nu se poate face ceva cu jocurile aranjate? E deja a 3-a oara cand mi se intampla. Am crezut ca odata cu update-urile se va rezolva problema, dar se pare ca nici pe departe.

    E practic imposibil ca, dupa ce am castigat in tur 2-1 in deplasare (eu 109% - el 95%), in retur, la mine acasa, sa pierd cu 2-0 fara ca el sa fie la meci macar. Am avut 60% posesie si 21 suturi (10 pe poarta), el 5 suturi (2 pe poarta).

    Hai sa fim seriosi...e fix rezultatul care il ducea mai departe, eu clar echipa mai buna.

    Astept un raspuns, o parere ceva, ca in ritmu' asta n-are rost sa mai joc mizeria asta.

  9. #9
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Quote Originally Posted by funqer View Post
    Domnu' moderator, nu se poate face ceva cu jocurile aranjate? E deja a 3-a oara cand mi se intampla. Am crezut ca odata cu update-urile se va rezolva problema, dar se pare ca nici pe departe.

    E practic imposibil ca, dupa ce am castigat in tur 2-1 in deplasare (eu 109% - el 95%), in retur, la mine acasa, sa pierd cu 2-0 fara ca el sa fie la meci macar. Am avut 60% posesie si 21 suturi (10 pe poarta), el 5 suturi (2 pe poarta).

    Hai sa fim seriosi...e fix rezultatul care il ducea mai departe, eu clar echipa mai buna.

    Astept un raspuns, o parere ceva, ca in ritmu' asta n-are rost sa mai joc mizeria asta.
    Asta e jocul si eu am batut in tur cu 3-1 si am luat bataie acasa cu 3-0 si am fost eliminat din cupa, depinde ce zi prind si jucatorii tai si jucatorii lui.

  10. #10
    Rookie
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    89
    Eu te cred, nu zic ca numai eu am patit. Crede-ma ca nu joc de ieri... Stiu cu ce se mananca jocu' asta. Doar ca nu inteleg ce-i cu manevrele astea facute de server...

    Antrenamente facute, moral suberb, conditie full, cred ca vreo 8-9 victorii consecutive si vine facatura asta de joc unde nu joc absolut nimic. E cel putin dubios...

    Asa e facut serverul, dar nu inteleg de ce. Si daca are problemele astea, pentru ce sa mai bag bani?
    Last edited by funqer; 02-19-2017 at 03:26 PM.

Page 1 of 2 12 LastLast