Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
Like Tree1Likes

Thread: SEZONUL 90 - Sunteti gata?

  1. #1
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783

    SEZONUL 90 - Sunteti gata?

    MULŢUMIM
    tuturor celor care au fost alături de noi în sezonul precedent şi un călduros

    BINE AŢI VENIT
    în noul sezon!

    Înainte să începem avem câteva întrebări pentru voi:

    Ce aţi învăţat din sezonul precedent?
    Pe ce loc v-aţi clasat sezonul trecut?

    Care este nivelul actual?
    Care este bugetul vostru pentru acest sezon?
    Ce doriţi să schimbati?
    Care este obiectivul vostru pentru acest sezon?

    BAFTA!

  2. #2
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Pentru mine doar campionatul sezonul trecut, sezonul acesta nu prea am facut mari transferuri ma gandesc sa pun jocul in pauza un pic sa revin in forta sezonul viitor, voi cum stati?

  3. #3
    Apprentice
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    281
    Ca in fiecare sezon targetul stabilit: 1,2,3,4 cupa, CL si campionatul .
    missing T11 old form

  4. #4
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    si cum stai?

  5. #5
    Apprentice
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    281
    Inca realizabil, momentan numai victorii sezonul asta.

  6. #6
    Apprentice
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    281
    Quote Originally Posted by Zaharia Cristian View Post
    Pentru mine doar campionatul sezonul trecut, sezonul acesta nu prea am facut mari transferuri ma gandesc sa pun jocul in pauza un pic sa revin in forta sezonul viitor, voi cum stati?
    Referitor la mari transferuri, cred ca in fiecare sezon am luat cel putin 2 jucatori fast traineri pe care am incercat sa-i antrenez si pastrez in echipa pentru urmatorul sezon. Pana acum varsta la care ii vindeam era 21ani, dar de sezonul trecut am pastrat cativa jucatori si de +21, oricum nimic in afara de tokeni/verzi nu mai poate compensa incetinirea antrenamentului.
    Last edited by ronnymvc; 03-19-2017 at 09:58 AM.
    missing T11 old form

  7. #7
    Rookie
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    89
    Deci mi-e scarba sa mai joc chestia asta de joc infect. S-a ales prafu' dupa toate update-urile pe care le-au facut. Zi si mie cum e posibil sa am 12 victorii si 1 egal in campionat, victorii pe linie si in celelalte competitii si sa iau bataie de la o echipa de 75% in halu' asta:

    SEZONUL 90 - Sunteti gata?-img_20170320_213034.jpg
    SEZONUL 90 - Sunteti gata?-img_20170320_213133.jpg

    Intru fac antrenamente, moral maxim, tactica facuta, 99% stamina, intru si la meci, domin clar si el, cu un jeg de echipa abandonata, din 3 faze da 3 goluri...adica, serios, exista vreo explicatie?

  8. #8
    Apprentice
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    281
    Factorul random este prezent din ce in ce mai mult, poti sa vezi meciul de mai jos, am facut egal cu o echipa mai slaba, ca sa nu mai zic ca m-a dominat acasa si era cat pe ce sa pierd... recunosc ca am dat prima de joc doar treapta 2, dar randomul este random si nu prea ai ce sa faci. Mi-a oprit seria de 44 victorii consecutive. Da... cateodata iti vine sa spargi monitorul dar pana la urma este un joc si trebuie tratat cu indiferenta.
    Conteaza asezarea, ordinele si in special tipul de deposadare, sunt curios ce deposedare ai jucat.
    O sa deschid un tread in care o sa trec niste reguli pe care incerc sa le respect, cand pregatesc un meci, sper sa fie de folos.

    SEZONUL 90 - Sunteti gata?-egal.jpg
    missing T11 old form

  9. #9
    Rookie
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    89
    Nu cred ca mai are asa mare importanta asezarea din teren si tacticile cand diferenta dintre echipe este de aproape 40%... pur si simplu asa a vrut serveru'. puteam in meciu' ala sa am 5 oameni in plus ca tot pierdeam. e deranjant ca se intampla cand te astepti mai putin, cu cine te astepti mai putin si nu poti sa faci nimic. am schimbat in timpul meciului tot: jucatori, formula, tactici, presing, deposedare....degeaba. eu atacam, aveam faze, imi respingea tot, el a avut 3 faze a dat 3 goluri. si e echipa de 4 stelute infecte, manager inactiv. inteleg ca trebuie sa existe si surprize in jocu' asta, cum ziceai si tu, factoru' vietii, dar deja e prea exagerat. echipa ta vad ca a fost putin dominata la suturi, ai avut posesia si ai facut egal. eu le-am avut pe toate, posesie, suturi, cornere...si am luat bataie. culmea e ca toata echipa mi-a punctat numai 7,8 si 9 in conditiile in care am luat-o cu 3-1. mai zi ceva...

  10. #10
    Apprentice
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    281
    1,2,3,4 --> Cupa ,CL si Campionatul , inca obiectiv realizabil, victorie in cupa 7-0 , CL 4-0 , campionat 11 puncte avans, voi cum stati?
    missing T11 old form

Page 1 of 2 12 LastLast