Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18
Like Tree3Likes

Thread: transferuri

  1. #1
    Rookie
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    89

    transferuri

    Salut, ce s-a intamplat cu transferurile?

    De vreo 3 zile, am la transferuri numai jucatori de 3 si 4 stele de la nordeus si vreo 2-3 jucatori de 5 stele, dar foarte slabi. Mi-e greu sa cred ca nu mai pune nimeni jucatori la vanzare. Nu mai apar nici jucatorii nordeus care apareau dimineata...

    Stie cineva ce s-a intamplat?

  2. #2
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    ce nivel ai?

  3. #3
    Apprentice
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    281
    Se intampla si la nivelul 20, oricum interesul pentru joc scade direct proportional cu nivelul . Au ceva in plan cei de la Nordeus .
    missing T11 old form

  4. #4
    Rookie
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    89
    sunt nivelul 20, foarte multi activi...nu e vorba ca e pustiu. pana acum 3 zile erau destui la transferuri si nu erau jucatorii nordeus mai slabi... si mai am un cont la niv 7 si se intampla aceeasi poveste. deci este ceva schimbat de la nordeus.

    + ca toti expira foarte repede, maxim 50 minute. am pus o gramada de jucatori la transferuri, de la 30 la 50 min toti. si cred ca nu apar la ceilalti manageri... nu cred ca nu vrea nimeni un MC de 99% cu abilitate...
    Last edited by funqer; 03-18-2017 at 03:45 PM.

  5. #5
    Apprentice
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    281
    pai tu cati ai cumparat de 99% cu abilitate?
    missing T11 old form

  6. #6
    Rookie
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    89
    tu ori nu intelegi intrebarea mea, ori esti gica contra...trebuie sa comentezi la orice. tu la ce nivel cumperi jucatori, la 80%? si le faci tu abilitatea? e o problema cu transferurile si nu ma prind ce vrea nordeus sa faca

  7. #7
    Apprentice
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    281
    Inainte sa ma acuzi ca sunt gica contra ai putea sa recitesti ce ai scris: nu cred ca nu vrea nimeni un MC de 99% cu abilitate... apoi poate iti faci timp sa raspunzi la intrebarea mea, care este foarte simpla "cati jucatori ai cumparat tu , zilnic, de 99% cu abilitate, sezonul acesta?", si asa poate gasesti un raspuns. Si chiar mai mult, la fel de dornici de MC cu 99% si abilitate sunt si restul managerilor care deja au echipele formate...

    tu la ce nivel cumperi jucatori, la 80%?
    Da, in general asa ii caut, cred ca si tu dupa cum afirmai la primul "post".
    Last edited by ronnymvc; 03-18-2017 at 08:17 PM.
    missing T11 old form

  8. #8
    Addicted
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    Bucharest
    Posts
    505
    Stie cineva de acest update? sau doar cu 4 - 5 jucatori de 5 stele o sa avem in lista de licitatii )

  9. #9
    Apprentice
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    281
    Se pare ca majoritatea userilor vad asa, asta nu va duce decat la un singur lucru ... "bid war", au gasit cei de la Nordeus o metoda sa mai scape managerii de tokeni.
    missing T11 old form

  10. #10
    Addicted
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    Bucharest
    Posts
    505
    Cam trist, daca este doar o metoda sa ne faca sa bagam bani in jucatori de la impresar, nu vad bine lucru asta...poate e doar un bug )

Page 1 of 2 12 LastLast