Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 14 of 14
Like Tree4Likes

Thread: Vizionari videoclipuri

  1. #11
    Newbie
    Join Date
    May 2016
    Posts
    16
    Si mie imi da 15 filmulete consecutiv dupa care nu mai primesc ies afara din joc si intru inapoim si primesc iar 10 filmulete.
    Doresc sa precizez faptul ca mai de mult si eu primeam pe telefon 5 filmulete, dar mi-am cuparat tableta si am primit 28 de filmulete de pe tableta si m-au dat si pe tel.

    Trimis de pe al meu SM-T280 folosind Tapatalk

  2. #12
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Cardos Marius View Post
    Si mie imi da 15 filmulete consecutiv dupa care nu mai primesc ies afara din joc si intru inapoim si primesc iar 10 filmulete.
    Doresc sa precizez faptul ca mai de mult si eu primeam pe telefon 5 filmulete, dar mi-am cuparat tableta si am primit 28 de filmulete de pe tableta si m-au dat si pe tel.

    Trimis de pe al meu SM-T280 folosind Tapatalk
    Oarecum ai dreptate, unele videoclipuri sunt disponibile doar pt. anumite tipuri de dispozitive, pc, mobil (poate fi chiar un avantaj la tablete), iOS sau Android.

    Eu am testat acum de pe un dispozitiv cu iOS si am primit 30 fara probleme, dar ce-i drept, faptul ca sunt in Anglia poate a contat, nu stiu. Cand eram in tara nici macar la 20 nu visam.
    Cardos Marius likes this.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  3. #13
    Newbie
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3
    au fost 30, acum 2 saptamani au redus la 25, astazi la 20. e aiurea ca nu mai faci fata cu levelul jucatorilor. trebuie sa cumperi la fiecare inceput de sezon. naspa.!

  4. #14
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    In tara nu ai cum sa faci 30, pentru ca la noi publicitatea este foarte proasta.

Page 2 of 2 FirstFirst 12