Results 1 to 4 of 4

Thread: pret bilete asociatie

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Calarasi
    Posts
    11

    pret bilete asociatie

    Buna ziua
    De ce nu am avut nici macar un spectator din totalul de 21.000, care este capacitatea stadionului respectiv ? Este vorba de un meci care a avut loc in asociatie si unde biletele sunt aproape de minim. Am fost atent si la ceilalti colegi pentru a cauta ceva in neregula insa am observat inca doua persoane carora li s-a intamplat acelasi lucru. Deci, unde gresesc ?

  2. #2
    Champion madflo19's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    United Kingdom
    Posts
    2,104
    Ce pret ai avut la bilete?inainte aveai acelasi pret si se umplea stadionul?

    A.C. MILAN LEGENDS-Team Showcase
    http://forum.topeleven.com/team-show...n-legends.html
    Season 45,lvl 43(24 trebles)
    GAME OVER

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Calarasi
    Posts
    11
    Da, pretul la bilete pentru meciurile din asociatie este de 5. Urmaresc toate partidele si as fi schimbat imediat daca as fi intalnit ceva suspect, insa tot nu pot intelege de ce s-a intamplat acest lucru/ Mi s-a mai intamplat si in campionat insa acolo macar am avut cateva mii de spectatori si acel lucru a venit ca o consecinta a maririi pretuului la bilete.

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Calarasi
    Posts
    11
    Revin cu o posibila cauza : deci de cand am crescut capacitatea stadionului de la 17 la 21 am avut doua meciuri fara spectatori ceea ce inseamna ca hiba este undeva pe la parcari sau ceva de genu.