Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20
Like Tree4Likes

Thread: Cum sa iti cresti sansele sa castigi Cupa, CL si Campionatul (tripla).

  1. #11
    Addicted
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    Bucharest
    Posts
    505
    Quote Originally Posted by ronnymvc View Post
    Nu stiu daca are logica si pentru tine dar in logica mea 50% este o medie de 3 stele , accesibila oricarei echipe de nivelul tau. Personal evit o astfel de medie. In schimb o medie de 2 stele , sub 40%, nu se poate obtine decat cu jucatori pastrati din sezoanele anterioare, asa ca mereu incerc sa am media de 2 stele la sfarsitul sezonului. Din cate am concluzionat functioneaza si la 14 jucatori(cazul meu) si la mai putini. Chiar daca au fost facute schimbari ... metoda inca functioneaza, profita de ea cat mai mult.

    PS: pt madflo...in campionat am o singura echipa de 3 stele si restul de 2 ... aici cred cred se ia media tuturor jucatorilor.(la mine fiind mai mica decat a primilor 14)

    Stai sa vad daca am inteles, deci eu trebuie sa-mi vand cativa titulari, sa am lotul de 14, si in locul lor sa pun jucatori de 1-2 stele? Am pastrat jucatorii de la academie, am 4 de o stea si 2 de 2 stele, imi sunt suficeienti ? ) Sa ii pun titulari? la trecerea dintre sezoane?

    Ti-am zis, am facut ceva de genu, dar n-am vandut din titulari, doar ii treceam rezerve, si puneam jucatorii de 1,2 stele titulari...nu prea inteleg...cum functioneaza..

  2. #12
    Apprentice
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    281
    Quote Originally Posted by StarlingCF View Post
    Stai sa vad daca am inteles, deci eu trebuie sa-mi vand cativa titulari, sa am lotul de 14, si in locul lor sa pun jucatori de 1-2 stele? Am pastrat jucatorii de la academie, am 4 de o stea si 2 de 2 stele, imi sunt suficeienti ? ) Sa ii pun titulari? la trecerea dintre sezoane?

    Ti-am zis, am facut ceva de genu, dar n-am vandut din titulari, doar ii treceam rezerve, si puneam jucatorii de 1,2 stele titulari...nu prea inteleg...cum functioneaza..
    Nu are legatura daca sunt titulari sau nu, din moment ce sunt in echipa , media se calculeaza la cei mai buni 14( cazul meu, @madflo merge la extrem ) in ordinea calitatilor. Cu alte cuvine...trebuie sa vinzi din jucatorii buni , nu este suficient sa-i pui rezerve.

  3. #13
    Newbie
    Join Date
    May 2016
    Posts
    16
    Eu cu jucatori aproate toti de 7 stele am castigat ucl cu echipe avand un nivel mai mare decat mine

    Trimis de pe al meu SM-T280 folosind Tapatalk

  4. #14
    Addicted
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    Bucharest
    Posts
    505
    Quote Originally Posted by ronnymvc View Post
    Nu are legatura daca sunt titulari sau nu, din moment ce sunt in echipa , media se calculeaza la cei mai buni 14( cazul meu, @madflo merge la extrem ) in ordinea calitatilor. Cu alte cuvine...trebuie sa vinzi din jucatorii buni , nu este suficient sa-i pui rezerve.
    Am inteles, mersi

  5. #15
    Rookie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    93
    Quote Originally Posted by Cardos Marius View Post
    Eu cu jucatori aproate toti de 7 stele am castigat ucl cu echipe avand un nivel mai mare decat mine

    Trimis de pe al meu SM-T280 folosind Tapatalk
    idem.si nu doar o data.asta inseamna top eleven.restul povestiilor is "pacanele"..))
    Last edited by Fllo Cristea; 04-08-2017 at 10:39 AM.

  6. #16
    Champion madflo19's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    United Kingdom
    Posts
    2,104
    Am cupe castigate impotriva unor adversari cu 2,3 si chiar 4 lvl peste mine...










    Sent from my iPhone using Tapatalk

    A.C. MILAN LEGENDS-Team Showcase
    http://forum.topeleven.com/team-show...n-legends.html
    Season 45,lvl 43(24 trebles)
    GAME OVER

  7. #17
    Apprentice Florin Pop's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Szatmár, Satu Mare, Romania, Romania
    Posts
    160
    wooww foartee frumoss bravoo bosss

  8. #18
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Nivelul e oarecum irelevant, calitatea echipelor e importanta, mai ales acum cand au existat si inca exista atatea metode de a manipula calitatea adversariior.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  9. #19
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Pastrezi jucatorii de la juniori si ii ti acolo sezoane la rand ca sa iti scada calitatea echipei

  10. #20
    Apprentice
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    281
    Ziua 28, ultima din sezon, este momentul pentru manipularea sistemului. Succes!
    missing T11 old form

Page 2 of 2 FirstFirst 12