Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
Like Tree6Likes

Thread: SEZONUL 94 - Sunteti gata?

  1. #11
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Salut baieti, cum va descurcati? O sa revin si eu o data cu noul sezon si am o surpriza pentru voi, stati aproape.

  2. #12
    Newbie
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Valencia, Spain
    Posts
    17
    E o pula naspa pentru cei ce nu doneaza e naspa pt acei care doneaza si sistemul jocului ii fute
    sa doneze mai mult
    eu sunt nivel 43 si nu am castigat niciodata tripleta cu jucatori cumparati de la impresar
    e un joc in care daca ai inceput sa bagi bani te vor face tot timpul sa bagi si mai mult si mai mult
    aia care nu sunt prea interesati castiga tot timpul
    joc din 2010 de al inceputul jocului si am vazut multe in acest joc il joc ca mam acomodat cu el
    de acum nu mai bag bani
    fintca nu castig nimic daca bag bani

  3. #13
    Newbie
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    1
    Buna ziua.. vad multe subiecte de discutii pe aici, dar.. ce este mai important.. o pagina cu redem code cum de nu sa facut?
    In felul acesta veti atrage mai multi jucatori sa intre regulat pe forum.. macar sa verifice acea pagina..

  4. #14
    Addicted
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    Bucharest
    Posts
    505
    Am scapat a 4 tripla la rand printre degete din cauza serverului. Eu 117 vs el 74 % in cupa, am fost invins la 11 metri, dupa un meci dubios.

  5. #15
    Addicted Madridista's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    647
    fk partizan

  6. #16
    Addicted Madridista's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    647
    fk partizan

  7. #17
    Rookie
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    52
    Grafica TE 2018 arata bine după noul update. Dar sunt si mici probleme. In timpul jocului nu poti vedea notele jucatorilor tai sa poti modifica ceva. Rest unii jucatori au pierdut cate o pozitie din 3, alții au aparut cu alte pozitii. Sa speram ca se rezolva pe parcurs. Rest va urez succes.

Page 2 of 2 FirstFirst 12