Results 1 to 6 of 6
Like Tree2Likes
  • 1 Post By PricopGeorgeCătălin
  • 1 Post By PricopGeorgeCătălin

Thread: TOP ELEVEN | Sezonul curent

  1. #1
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976

    TOP ELEVEN | Sezonul curent

    Deoarece activitatea pe forumul romanesc nu este foarte ridicata in acest moment, ne-am decis ca nu are rost sa mai deschidem cate un topic pentru fiecare sezon in parte decat daca o sa fie necesar.

    Va rugam sa folositi acest topic pentru a ne prezenta starea actuala a echipei voastre dar si parcursul echipei din sezonul actual!


    In acest moment, orice sugestie sau parere din partea voastra este mai mult decat binevenita asa ca va asteptam sa fiti alaturi de noi!
    Last edited by PricopGeorgeCătălin; 04-22-2018 at 10:48 PM.
    Marius007 likes this.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  2. #2
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Doua meciuri importante azi care imi pot aduce 2 trofee, Cupa si Campionatul!
    Marius007 likes this.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  3. #3
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Gata si cu aceasta provocare...

    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Valencia, Spain
    Posts
    17
    Cel mai de cacat joc ati futu tot jocul asta cu caactul vostru de a castiga bani
    in asociatie nu poti castiga de 2 ori 100 token faceti in asa fel sa redogradati
    am luat azi bataie de la o echipa de 110 si eu 155
    de 2 ori
    sa va fut eu in gura de hoti ati spus ca conteaza valoarea individuala a jucatorilor raspundeti la acest tabel
    echipa mea din asociatie 5 echipe mai puternice de cat aia si luam bataie si nu ne calificam
    139-123 scor 1-2si 3-1
    132-121 scor 3-4 si 1-0
    155-110 scor 1-2 si 0-1
    113-110 scor 1-1si 0-1
    101-156 scor 0-4 si 0-11
    unde e corectitudenea din acest joc de rahat asa ati facut de au plecat majoritatea

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    May 2015
    Posts
    44
    bună. am 2 echipe una nivel 47 - 25 campionate, 12 LC , 6 cupe- și a doua nivel 43 - 20 campionate, 3LC , 9 cupe, 1 supercupă - veau sa donez o echipa , nu ași vrea să o las pur și simplo. un sfat?.

    cum transfer un numar de token de la unul la altul?

    multumesc anticipat

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    7
    Salut,sezonul trecut am cumpărat premium și sezonul asta nu-l mai am
    Trebuie sa cumperi in fiecare sezon premium ca nu are rost